REKLAMA

Sudėtingiausios vyrų asmenybės pagal Zodiako ženklus

REKLAMA

Visi turime pažįstamų, draugų su skirtingais charakterio bruožais. Vieni malonūs, komunikabilūs, draugiški , supratingi, imlūs socialiniame gyvenime, kiti užsidarę, paslaptingi, atsidavę darbui, sportui, pasižymintys aštriu protu. Vieni pasiekia aukštumų, siekdami susikurtų siekių įgyvendinimo, kiti patys sau – priešai. Nuo ko tai priklauso? Ar tai sąlygoja tėvų auklėjimas, o gal visą tai jau iš anksto nuspręsta vos gimus.

Visada atsiranda pesimistų , kurie netiki horoskopais, tačiau niekas negali paneigti, kad iš tiesų yra daug tiesos aprašytos apie kiekvieną zodiako ženklą, savybes, bruožus. Merginai visada įdomu, koks yra horoskopas naujos simpatijos, nes tai leidžia susidaryti vienokią ar kitokią nuomonę bei nuspręsti kiek tame yra tiesos. Palengvinsiu merginoms darbą ir aprašysiu, kokie vyrų Zodiako ženklai yra sudėtingiausi, nenuspėjamiausi bei charizmatiškiausi.

Nepralenkiamieji šauliai

Itin sudėtingos asmenybės. Šventai įsitikinę savo nuomone, beveik neklystantys, charizmatiški pasipūteliai. Jie žino, kad yra teisūs ir kitų nuomonės nepriima, neįvertina , tai aiškiai parodydami. Nepaisant to sugeba tave pasijausti ypatingai. Jeigu įsižiūrėjai Šaulio ženklo atstovą turi susitaikyti su mintimi, jog niekada nebūsi jam pirmoje vietoje. Jų tikslas – darbas , karjera, pinigai. Po to draugai, laisvalaikis ir galiausiai tu. Užsidarę, paslaptingi, nemėgstantys rodyti silpnumo, bijantis išsakyti savo jausmus, nemokantys sakyti komplimentus. Ir visgi tos retos akimirkos ir skirtas dėmesys nuo Šaulio priverčia jaustis pakylėtai, nuostabiai, tačiau jų parodytas abejingumas taip pat gali greitai nuleisti žemyn.

Užsispyrėliai avinai

REKLAMA

Jų devizas „Arba darom kaip aš pasakiau, arba visai nedarom“. Tai labai valdingos asmenybės, kurių entuziazmas trykšta pro kraštus, mėgsta manipuliuoti siekiant savo tikslų. Kartais atrodo, kad jiems nieko nėra švento. Taip pat labai aistringos asmenybės, gali išvesti iš proto. Vieną dieną parodyti begalinį dėmesį, o kitą visai ignoruoti. Niekada nesuprasi kada jis su tavimi žaidžia, o kada rimtai. Niekada nebus su pilka pelyte, tokia jam greit atsibos. Nesiryžta rimtiems santykiams, tačiau jei Avino ženklo atstovas rimtai įsižiūri į jus, sieks jūsų bet kokia kaina ir nenustos , kol nepasieks. Tokiu atveju reikia su juo žaisti „Katę-pelę“ ir lengvai nepasiduoti. Tada jis padarys dėl jūsų viską, tačiau kol ateis toks metas, teks patirti ne vieną nuoskaudą.

Analizuojančios mergelės

Iš pirmo žvilgsnio atrodo tobulas partneris tik ne tai merginai, kuri nori turėti savo asmeninį gyvenimą, pasiekti karjeros aukštumų, vaikščioti į pobūvius/vakarėlius, mėgstančios dėmesį iš aplinkinių. Mergelės atstovo ženklui reikia namų šeimininkės, kuri pakeistų mamą. Tvarkytų namus, gamintų valgyti, „sėdėtų“ namuose, o jei kur išeina , tai tik su juo kartu. Skiria daug dėmesio ir to paties tikisi iš tavęs, nori, kad būtum lyg atversta knyga, be jokių slaptų ambicijų. Mėgsta daug kalbėti ir viską analizuoti, kiekvieną poelgį, kiekvieną pyktį gali svarstyti valandų valandas ir kol neišsiaiškins – nepaliks ramybėje. Jis visada jumis pasirūpins, globos, bet susitaikykite su tuo, kad būsite laikoma auksiniame narvelyje.

REKLAMA