REKLAMA

Geriausių draugų reitingas pagal Zodiako ženklus

REKLAMA

Geras ir ištikimas draugas – retas reiškinys. Ar žmogus taps jūsų ilgalaikiu draugu, dar priklauso nuo jo gimimo datos. Vieni Zodiako ženklai iš prigimties būna draugiškesni, kiti – nelabai. Toliau pateikiame geriausių draugų reitingą.

1.  Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Svarstyklės būna puikiausi draugai. Jų pusiausvyros siekimas – labai vertingas bruožas. Jos stengiasi padėti draugams surasti savo kelią ir tapti geriausia savo versija. Kiekvienas turi turėti tokį draugą, kuris visada palaikytų. Svarstyklės šiai misijai tobulai tinka.

2. Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Žuvis sunku suprasti, bet jos yra labai jautrios, mylinčios, užjaučiančios ir nepaprastai naudingos sudarant ateities planus. Jos gali būti kaprizingos, mėgstančios pasinerti į iliuzijų pasaulį, bet tai yra geraširdis ženklas, šalia kurio būna jauku ir malonu.

REKLAMA

3. Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Teisingam žmogui Šaulys bus geriausias draugas. Jis mėgsta tyrinėti naujoves, būna lengvai išjudinamas, mėgsta keliones ir gali būti nepaprastai atsidavęs. Tačiau jis yra per daug atviras ir garbingas, kas ne visiems patinka.

4. Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelė būna klastinga ir mėgsta komanduoti kitiems, tačiau šį Zodiako ženklą globoja Merkurijus. O tai reiškia, kad Mergelė yra labai komunikabili. Jos sąžiningumas ir ištikimybė artimiems žmonėms daro ją puikiu draugu. Jeigu jums reikalinga draugo pagalba, drąsiai kreipkitės į Mergelę. Ji geriau už kitus padės susidoroti su įvairiomis užduotimis.

5. Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Ožiaragį galima apibūdinti vienu žodžiu – atsidavęs. Mažai kam pavyksta gerai pažinti Ožiaragį. Jeigu jis atsivėrė jums, vertinkite jį. Jo ramybė ir vidinė pusiausvyra, nepakantumas tinginiams ir plepiams, nulemia tai, Ožiaragis neturi daug draugų, tačiau jis viską gali padaryti dėl savo šeimos ir draugo.

6. Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.)

Vėžys apsisuka ir dingsta, kai reikia užmegzti draugiškus santykius. Jis slepia po kietais šarvais savo pažeidžiamą ir emocingą sielą. Jis dievina savo draugus, tačiau prireiks daugybės laiko, kol pateksite į tokią kategoriją. Jūsų meilė ir kantrybė bus atlygintos su kaupu – Vėžys ims jus vertinti ir branginti.

7. Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.)

Žavūs Dvyniai gali būti puikūs draugai. Jie mėgsta bendrauti ir būti kompanijos siela, tačiau tam, kad Dvynių palankumas peraugtų į tikrai draugiškus santykius , prireiks daug laiko ir pastangų. Jeigu susidraugausite su Dvyniais, nepamirškite, kad jie gali būti dviveidžiai ir neryžtingi.

8. Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Su Jaučiu lengva bendrauti ir atsipalaiduoti. Dėl to jis gali tapti geru draugu. Jis niekada nereikalaus per daug iš kito žmogaus, visada palaikys ir paguos, padrąsins. Jeigu jūs ieškote nuotykių, tai Jautis jums į draugus tikrai netinka. Jis yra namisėda, griežtai laikosi tradicijų ir ritualų, bet koks žingsnis iš komforto ir įpročių zonos jį baugina.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA