REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai  Zodiako ženklų (liepos 16–22 d.)

REKLAMA

Nepriklausomai nuo oro sąlygų, šią liepos mėnesio savaitę daugumai bus šilta širdyse. Sustiprės žmogiškumas, paslaugumas, pasirengimas padėti kitam, supratimas ir mandagus bendravimas. Žinoma, kad visa tai bus labai naudinga meilei. Gerai iš anksto pasiruošus bus galima nesunkiai įgyvendinti drąsiausius troškimus.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę rasite išeitį iš sunkiausių situacijų. Apims jausmas, kad į jūsų gyvenimą sugrįžta visi geri dalykai: puiki nuotaika, gražūs prisiminimai, geri draugai. Antroje savaitės pusėje palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, siekti bendradarbiavimo, taip pat užmegzti kontaktus su užsieniečiai. Savaitgalį mylimas žmogus gali padėti atsakyti į pastaruoju metu jums ramybės neduodančius klausimus.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Vis labiau į Jūsų sąmonę skverbiasi naujos idėjos ir nauji planai. Jeigu gerai viską apgalvosite ir suplanuosite, pasiekti tai ko trokštate greičiausiai nebus labai sunku. Nebūkite labai rimti ar griežti. Sėkmė lydės tik iniciatyvius ir veiklius ženklo atstovus. Nebijokite rizikuoti, priimti netradicinius sprendimus, ieškokite naujų pajamų šaltinių. Kontaktai su užsieniečiais gali atnešti nemažos naudos.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Tai permainų savaitė, kai galite “atleisti vadeles” ir eksperimentuoti. Tikėtina, kad tai padės pamatyti naujas galimybes, apie kurių buvimą net nepagalvojote. Turėsite puikią galimybę užbaigti tai, ką ilgai atidėliojote. Verta tvarkyti reikalus susijusius su bankais, skolomis, paveldėjimu. Antroje savaitės pusėje džiaugsmas ir laimė ateis per artimus žmones. Savaitgalį tinkamas laikas aplankyti giminaičius, eiti į svečius ar juos priimti savo namuose.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Nuo savaitės pradžios teks tvarkyti svarbius dalykinius reikalus. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Greičiausiai pajusite, kad kažkas keičiasi o jūs niekaip negalite to paveikti. Svarbiausia išlikti ramiems, nesikarščiuoti. Antroje savaitės pusėje būkite mandagesni bendraudami su aplinkiniais. Kalbėdami būsite suprasti pažodžiui, todėl prieš ką nors sakydami gerai pagalvokite. Savaitgalį pasirūpinkite savimi, praleiskite laiką ramybėje, negalvodami apie jokius rūpesčius.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę labiau rūpės asmeniniai reikalai, tad į juos ir susikoncentruokite labiausiai. Išvengsite nemalonumų jeigu susitaikysite su kitų trūkumais ir išliksite tolerantiškais. Ir patys pasistenkite išsaugoti savitvardą bei pasitikėjimą savimi, kad ir kokios nemalonios kritikos sulauktumėte. Savaitgalį nebijokite partneriui išsakyti ką jaučiate ir kas jums nepatinka, tik jokiu būdu ne pakeltu tonu.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Savaitė palanki spręsti asmenines problemas. Viskas pavyks ir pagaliau pajusite ramybę. Darbe pasistenkite būti visaverčiais komandos nariais ir nenukrypti nuo darbų plano. Antroje savaitės pusėje daugiau dėmesio skirkite vaikams, jiems reikia jūsų pagalbos ar palaikymo. Savaitgalis palankus įvairiai veiklai ir išvykoms, bus itin aktuali jausmų tema.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę labai jautriai reaguosite į menkiausią nesėkmę ar aplinkinių nepalankumą jūsų atžvilgiu, o seksis visai neblogai. Verta tvarkyti reikalus, susijusius su skolomis ar draudimu. Taip pat geras laikas prisipažinti meilėje ar su mylimu žmogumi pasikalbėti apie jausmus. Antroje savaitės pusėje gali tekti bendrauti su nelabai patikimais žmonėmis. Kalbėdami pasverkite kiekvieną žodį, saugokite savas ir svetimas paslaptis. Savaitgalį galite sulaukti puikios progos greitai sutvarkyti užvilkintą reikalą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.