REKLAMA

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2018 metų rugpjūtis bus sumanymų įgyvendinimo mėnuo. Tie, kurie troško ramybės, galės praleisti jį linksmindamiesi ir tinginiaudami, o tie, kurie svajojo apie dideles permainas, galės pradėti pokyčius savo gyvenime būtent šiuo metu. Tiems, kure trokšta kaip reikiant pailsėti, laikas veikti. Svarbiausia nedaryti to, ko nenorite. Stenkitės atsisakyti tų darbų, kurie jus slegia – juk vis tiek iš to nieko gero nebus.

AvinasAVINAS

(03.21–04.20)

Avinui rugpjūtis bus audringas mėnuo. Jį aplankys netikėti svečiai arba įvyks nenumatytas atsitikimas, kuris sujauks visus paskutinio vasaros mėnesio planus. Teks atidėti planuotą išvyką ar būsto remontą neribotam laikui. Avino veiklos troškinas neleis jam susitaikyti su tokia padėtimi. Jis pasistengs surasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos, kad nesugadintų santykių su aplinkiniais ir neatsisakytų savo ketinimų.

Patartina atkreipti dėmesį į vaikų elgesį – jie bandys surengti nemalonų siurprizą, kuriam reikėtų užkirsti kelią. Rugpjūčio mėnesį gali kilti stuburo problemų. Rekomenduojama laiku kreiptis į gydytoją ir vengti sunkaus darbo namuose bei sodyboje.

REKLAMA

JautisJAUTIS

(04.21–05.20)

Paskutinį vasaros mėnesį Jaučiui tiesiog būtina pailsėti ir išeiti atostogų. Poilsis gali būti ne ilgas, bet tikras, o ne toks kaip paprastai, paaukotas darbui sode, generaliniam būsto tvarkymui ar remontui. Patartina atostogas praleisti kuo toliau nuo namų ir darbo, kad nekiltų pagundos padirbėti iš peties.

Finansiniu atžvilgiu rugpjūtis bus stabilus. Jautis visada sugebėdavo atidėti dalį pajamų, kad nereikėtų jaudintis dėl rytojaus, jeigu prasidėtų sąstingio periodas.

O meilės srityje Jautis susidurs su problemomis. Teks aiškintis santykius su savo antrąja puse.

Jaučiui patartina pasirūpinti gera apsauga nuo saulės – naudoti specialius kremus, nešioti akinius, dėvėti kepurę ir vengti pasivaikščiojimų vidurdienį.

DvyniaiDVYNIAI

(05.21–06.21)

Visą rugpjūtį Dvyniai praleis susitikimuose, pasitarimuose ir renginiuose, kur susipažins su naujais žmonėmis. Tačiau ne visi naujieji draugai bus nuoširdūs ir neapsimetinėjantys. Intuicija padės teisingai pasirinkti. Svarbiausia gerai įsiklausyti į savo vidinį balsą.

Lemtingas susitikimas įvyks mėnesio viduryje visai netikėtomis aplinkybėmis. Tuo metu likimas gali pateikti siurprizą. Didelė tikimybė susipažinti su malonia būtybe, su kuria užsimegs gana jausmingi santykiai. Deja, ilgai jie neišsilaikys – jiems sutrukdys pavydas. Galimi ir piniginiai nuostoliai, kurių kompensuoti greitai nepavyks.

Tad Dvyniams patartina saugotis fatališkų moterų ir vyrų.

VėžysVĖŽYS

(06.22–07.22)

Rugpjūčio mėnesį laimės šaltinis Vėžiui bus asmeninis gyvenimas. Šio ženklo atstovai visaip stengsis atsiriboti ir pasitraukti nuo žmonių, išskyrus pačius brangiausius. Tik būdami vieni jie sugebės atgauti pusiausvyrą ir vidinę harmoniją, pasisemti įkvėpimo savo kūrybiniams darbams. O naujų idėjų jiems netrūks.

Mėnesio viduryje Vėžys susipažins su įdomiu žmogumi, su kuriuo jį galbūt susies bendri finansiniai interesai. Jam patartina neskubėti visiškai pasitikėti nauju pažįstamu – galimi piniginiai nuostoliai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA