REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai  Zodiako ženklų (liepos .23 –29 d.)

REKLAMA

Šią liepos mėnesio pabaigos savaitę visiems Zodiako ženklams patartina per daug nesureikšminti problemų, atsainiau žiūrėti į nesklandumus ir nesėkmes. Tiesiog būtina surasti galimybių pailsėti nuo kasdienių problemų ir rūpesčių.  Stenkitės susitikti su draugais ir senais pažįstamais. Didelė tikimybė, kad kas nors pasiūlys gerą naują idėją, kurios nereikėtų praleisti pro ausis, ar net pelningą bendradarbiavimą.  Klausykitės atidžiai, ką jums sako kiti.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę gali kilti ne viena puiki idėja. Tapsite aktyvesni, energingesni ir reiklesni aplinkiniams, ir tai išeis į naudą jums patiems. Dabar tinkamas laikas permainoms ir svarbių sprendimų priėmimui. Antroje savaitės pusėje gali tekti bendrauti su nelabai patikimais žmonėmis. Svarbu pasverti kiekvieną žodį, būti taktiškais, saugoti savas ir svetimas paslaptis. Savaitgalį tikėtinas malonus flirtas ar romantiška vakarienė.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę labai tikėtinos pertvarkos namuose ar ūkyje. Galite netikėtai išleisti nemažai pinigų neįprastiems dalykams. Antroje savaitės pusėje neatsisakykite susitikimo su draugais. Greičiausiai puikiai praleisite laiką. Be to, dabar tas laikas, kai sena draugystė gali virsti abipuse simpatija, o vėliau ir meile.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę gali užgriūti nemažai buitinių ar asmeninių reikalų. Būsite linkę į viską žiūrėti su išskaičiavimu ar net jums nebūdingu godumu. Gali tekti pasinervinti. Labai jautriai reaguosite į menkiausią aplinkinių nepalankumą. Susilaikykite nuo investicijų, nes dabar tai pernelyg rizikinga. Savaitgalį įsižiebs vilties dėl meilės santykių pagerėjimo.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę darbe būkite itin atidūs ir pasistenkite nedaryti klaidų. Galimi nedideli pakitimai kuriuose turėtumėte dalyvauti ir nepraleisti savo galimybių. Nieko nebijokite, sulauksite palaikymo iš draugų ar jums artimų žmonių. Savaitgalį tikėtini nesutarimai su artimaisiais, greičiausiai dėl finansinių klausimų.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę aplinkybės susiklostys taip, kaip reikia, tik mokėkite jomis pasinaudoti. Toli nuo namų, kelionėje ar svečiuose galima romantiška intriga. Antroje savaitės pusėje būsite itin geranoriški ir dosnūs. Greičiausiai leisite laiką malonioje draugijoje ar džiaugsitės intymiomis akimirkomis su mylimuoju (mylimąja). Meilės liepsna gali užsidegti iš naujo ir net skaisčiau. Savaitgalį neatsisakykite susitikimų su senais draugais.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Jūsų naujos idėjos greičiausiai šią savaitę aplinkinių bus sutiktos palankiai. Gausite pritarimą iš žmonių, kurių nuomonė jums rūpi. Tačiau geriau šiuo metu nesiimti naujų, atsakingų darbų, o jeigu jų neišvengsite, tai būkite atidesni kokybei. Savaitgalį tikėtinas susitikimas su žmogumi kuriam jaučiate ypatingus jausmus.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Atidžiau vertinkite išgirtas naujienas. Neskubėkite daryti išvadų ar imtis atsakomųjų veiksmų. Šią savaitę vertėtų viską apmąstyti, bet nepriimti skubotų sprendimų. Atidžiau įsiklausykite į aplinkinių, ypač artimųjų, norus. Stenkitės juos išgirsti, suprasti jų požiūrį ir jokiu būdu nekritikuokite. Jeigu kažkas Jūsų paprašys išmaldos, negailėkite smulkaus pinigėlio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA