REKLAMA

Meilės horoskopas 2018 metų rugpjūčio mėnesiui

REKLAMA

Kiekvienas trokšta būti mylimas ir mylėti pats.  Meilės sritis aktuali visiems.  Kai kuriems Zodiako ženklams rugpjūčio mėnesį net labai seksis šioje srityje – Venera jiems bus palanki.

AVINAS

(03.21–04.20)

Rugpjūčio mėnuo bus kupinas įspūdžių ir naujų pažinčių. Jei vis dar esate vieniši, rugpjūtį turėsite puikių progų susirasti antrąją pusę. Jums puikiai seksis užmegzti naujas pažintis, flirtuoti ir žavėti priešingos lyties atstovus. Įsipareigoję Avinai didelį dėmesį skirs savo mylimam žmogui, tai tikrai puikus metas atnaujinti meilės įžadus.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Vertėtų vengti ginčų, šis mėnuo – tai tikras kantrybės išbandymas. Išmintingi Jaučiai žino, kad kartais tam tikrus dalykus geriau nutylėti, todėl venkite kalbėti apie tai, kas galėtų įskaudinti jūsų mylimą žmogų. Jei vis dar esate vieniši, rugpjūtis labai palankus susipažinti su priešingos lyties atstovais. Jei planuojate kelionę, tikėtina, kad užmegsite atostogų romaną.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Didelių pokyčių Dvynių meilės reikaluose rugpjūčio mėnuo neatneš, atrodys, kad viskas teka sena vaga. Turėsite daug veiklos, todėl galite būti šiek tiek išsiblaškę ir nervingi. Stenkitės, kad problemos darbe nepaliestų jūsų šeimos narių – jei esate įsipareigoję, daugiau dėmesio skirkite savo partneriui ir vaikams.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžio ženklo atstovai negali pakęsti vienatvės, todėl neužsidarykite namuose ir nepasiduokite liūdesiui. Nors įsimintinų įvykių ir romantiškų nuotykių rugpjūtis nežada, tai bus palankus metas užmegzti santykius kurie vėliau gali išsirutulioti į tvirtą sąjungą. Tad rekomenduojama išnaudoti visas galimybes pabendrauti su priešingos lyties atstovais.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Jei esate patenkinti savo santykiais, rugpjūtis bus palankus romantiškoms kelionėms ar meilės prisipažinimams. Išbandykite ką nors naujo kartu – tai gali sustiprinti tarpusavio ryšį. Vieniši Liūtai pagaliau gali atrasti savo gyvenimo meilę, tačiau svarbu apsidairyti aplink ir pastebėti jus supančius žmones.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Trumpalaikiams meilės nuotykiams nebus nei noro, nei laiko. Jei pavyks atrasti širdžiai mielą žmogų, greičiausiai jo jau nenorėsite paleisti. Rugpjūčio mėnuo bus palankus užmegzti rimtus santykius. Tiesa , jums bus sunku apsispręsti, kas yra svarbiau – jaukus šeimos lizdelis ar karjera. Vis dėlto, čia reikėtų klausyti širdies, bet ne proto balso, nes tik tokiu atveju galėsite priimti teisingą sprendimą. Įsipareigojusios Mergelės turėtu parodyti daugiau dėmesio ir švelnumo mylimam žmogui.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Svarstyklės rugpjūčio mėnesį bus labai užsiėmusios. Deja, dėl šios priežasties gali nukentėti meilės reikalai. Jeigu esate įsipareigojusios, tikėtina, kad savo antrajai pusei skirsite mažiau dėmesio. Reikėtų stengtis, kad taip nenutiktų – artimam žmogui gali prireikti jūsų dėmesio ir pagalbos.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Mylimą žmogų turintys Skorpionai rugpjūčio mėnesį galės mėgautis santykių pilnatve. Džiugins kiekviena diena kartu, net ir smulkmenos kasdienybę pavers tobula. Atrodys, kad turite viską, ko trokšta jūsų širdis, šalia mylimo žmogaus jausitės saugūs. Vieniši Skorpionai bus nusiteikę naujoms pažintims ir flirtui. Kuo dažniau lankykitės viešumoje, nepraleisti progų susitikti su draugais, nueiti į kokį nors renginį ir gali būti, kad sutiksite savo simpatiją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA