REKLAMA

Meilės horoskopas 2018 metų rugpjūčio mėnesiui

REKLAMA

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Rugpjūčio mėnesį Šaulio ženklo atstovui pagundų bus ne taip ir mažai, o ar pavyks prieš jas atsilaikyti, tai priklausys nuo Šaulio ryžto. Gerbėjų turėsite netgi daugiau nei norėtumėte – jie apipils jus dėmesiu, o gal ir dovanomis. Jei jau turite mylimą žmogų, verta pagalvoti apie tam tikrus ryžtingus pokyčius – galbūt laikas susituokti ar planuoti vaikus.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

REKLAMA

Būsite linkę į kraštutinumus, dėl neatsargumo gali būti nutraukiami santykiai. Ožiaragiai yra savininkiški ir linkę lyderiauti poroje, tačiau rugpjūtį laimingesni bus tie ženklo atstovai, kurie išmoks perlipti per savo ego ir atsižvelgti į antrosios pusės poreikius. Vieniši Ožiaragiai, tikėtina, kad užmegs trumpalaikius santykius, nes tam progų bus tikrai nemažai.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Rugpjūtis – tai puikus metas planuoti bendrą ateitį kartu, tačiau taip pat tai gali būti palankus laikas nutraukti varginančius santykius. Dailiosios lyties atstovėms gerbėjai dovanos savo dėmesį, tačiau būkite atsargios ir įvertinkite jų ketinimus – didelė tikimybė, kad jie nebus labai rimti. Nebūkite naivios, nepasiduokite akimirkos emocijoms, nes kitaip galite būti paprasčiausiai apgautos.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Žuvų ženklo atstovui reikšmingų permainų rugpjūčio mėnesį nenusimato. Jei turite mylimą žmogų, greičiausiai jūsų santykiuose nubus jokių naujovių. Visgi, kad santykiai būtų harmoningi, reikės šiek tiek pasistengti, ir tai turėsite daryti abu. Jeigu esate vieniši, naujų pažinčių netrūks, tačiau atrasti širdžiai mielą žmogų nebus labai paprasta.

Horoskopai.Patarimupasaulis.lt

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.