REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (liepos 30 – rugpjūčio 5 d.)

REKLAMA

Ši savaitė bus ypač palanki tiems žmonėms, kurie imsis iniciatyvos, patys stengsis įgyvendinti savo sumanymus, o ne lauks, kad laimė nukristų jiems tiesiai į rankas iš dangaus. Atsiminkite, kad iš nieko niekas neatsiranda.

AVINAS

(03.21–04.20)

Ne visi šią savaitę pritars jūsų užmojams, ne visi palaikys jūsų idėjas, tikėtina, kad susidursite su nemenku pasipriešinimu. Tačiau užtarimo visgi turėtumėte sulaukti. Nesiekite savo tikslų lipdami per kitų galvas. Antroje savaitės pusėje itin palankus metas kūrybinei ir protinei veiklai. Tikėtina, kad pamatysite naujas galimybes, apie kurių buvimą seniau net nepagalvojote. Savaitgalį galite patirti meilės pagundų, sulaukti kvietimo į svečius ar kažkokį renginį.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę galite būti įvertinti. Sėkmė lydės ten, kur jos net nelaukėte. Tai svarbus laikas siekiant asmeninio pripažinimo. Šiuo metu nesunkiai įveiksite bet kokias kliūtis. Antroje savaitės pusėje turėsite progą sutvarkyti užvilkintą reikalą ar išspręsti seną konfliktą. Nebijokite rizikuoti, priimti netradicinius sprendimus. Naujai užsimezgusi pažintis gali atverti naujas perspektyvas.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Palanki savaitė susitikti su svarbiais jūsų veiklai asmenimis, taip pat su tais, kurių veikla žavitės, ar kuriuos laikote savo mokytojais. Taip pat šiuo metu galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų, juos tikrai verta apsvarstyti. Antroje savaitės pusėje gali apimti tingulys. Pasistenkite, kad jis Jūsų nenugalėtų. Savaitgalį būsite linkę rūpintis savo išvaizda, garderobo papildymu.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę galite jausti įtampą ar net nusivylimą, gali žlugti artimiausi planai. Per daug nesikrimskite, viskas neužilgo susitvarkys. Savaitė nepalanki nei dideliems užmojams, nei naujiems projektams, tačiau laikas tinkamas gilinti profesines žinias, įgūdžius, domėtis mėgstamais dalykais, mokytis kažko naujo. Savaitgalį nepersistenkite lepindami save ir artimuosius gardumynais.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Savaitė bus kupina savotiško chaoso, bus sunku ką nors numatyti, nuspėti, aplinkiniai elgsis neprognozuojamai ir tai kels nesusipratimus. Būsite priversti suktis iš keblių situacijų. Tačiau Jūsų laukia kur kas malonesnis savaitgalis. Labiau įsiklausykite į savo jausmus ir emocijas, įsigilinkite į savo troškimus ir nebijokite kažką keisti savo gyvenime.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Tai rami savaitė, kai galite tiesiog plaukti pasroviui ar džiaugtis paprastais gyvenimo malonumais. Sėkmė darbe didžiąja dalimi priklausys nuo Jūsų diplomatijos ir asmeninio žavesio. Būkite itin mandagūs bendraudami su bet kuo, kas gali įtakoti Jūsų karjeros kaitą ar gyvenimo kokybę. Savaitgalį galite sulaukti malonaus siurprizo.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Gana įtempta savaitė. Tikėtini nuostoliai, praradimai, klaidos, išdavystės ar neteisingi pasirinkimai. Niekas neabejoja, kad esate stiprūs ir viską galite susitvarkyti patys, tačiau nereikia bijoti paprašyti aplinkinių pagalbos ar patarimų. Nepatartina leisti laiko itin šurmulingose vietose, ten kur daug triukšmo, žmonių ir chaoso. Ramybėje praleistas savaitgalis pakraus naujų jėgų.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA