REKLAMA

Vestuvių data nusako, kokia bus santuoka

REKLAMA

Poros vestuvių data visada reiškia astrologinę šeimos „gimimo datą“. Sutuoktinių santykiai ir jų šeimos likimas priklausys nuo to, po kokiu Zodiako ženklu jie susituokė.

Kovo 21 – balandžio 19 d

AVINAS

Partneriai, susituokę po Avino ženklu, visada stipriai jaus bendro gyvenimo pulsą. Jų santykiai bus kupini aistros kibirkščių – ir ne tik lovoje. Sutuoktiniai nevengs iššūkių, nebijos išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti naujų dalykų. Jie bus ryžtingi ir lojalūs. Žinoma, karštų barnių pora neišvengs, bet jie sugebės greitai susitaikyti ir vėl pulti vienas kitam į glėbį.

Balandžio 20 – gegužės 20 d.

REKLAMA

JAUTIS

Santuokos, sudarytos po Jaučio ženklu, būna pačios žemiškiausios, orientuotos į materialinę gerovę. Retai kada kyla santykių problemų, kurių partneriai nesugebėtų išspręsti. Abu stengsis padaryti savo santuoką tobula.

Bendrame gyvenime netrūks momentų, kai vyras ir žmona bus per daug užsispyrę ir nelankstūs, tačiau tai nepakirs šeimos pagrindo, pagarbos ir pasitikėjimo.  Ši šeima galės būti sugebėjimo kartu spręsti problemas ir planuoti ateitį pavyzdžiu.

Gegužės 21 – birželio 20 d.

DVYNIAI

Dvynių sezonu paprastai tuokiasi tokios poros, kurios sugeba puikiai sinchronizuotis ir veikia kaip vienas organizmas. Partneriai būna ir draugai, ir meilužiai. Jie mėgsta daryti visokius darbus kartu ir visada žino, ką mano jų antroji pusė, todėl sukuria harmoningą ilgalaikę santuoką.

Po Dvynių ženklus sudarytą santuoką lydi jaudinančios emocijos, siurprizai.  Partnerių nekankina pilka kasdienybė ir nuobodulys.

Birželio 21 – liepos 22 d.

VĖŽYS

Susituokti po Vėžio ženklu vadinasi sutikti su tradiciniu vaidmenų pasiskirstymu šeimoje. Tai nereiškia, kad santuoka bus nuobodi, nuspėjama, kad visada vyraus patriarchatas. Nebūtinai, ji gali būti pagrįsta meile ir ištikimybe.

Sutuoktiniai palaikys vienas kitą, domėsis kito gyvenimu ir stengsis išklausyti bei suprasti. Jie bus jautrūs partnerio nuotaikų kaitai. Patartina būti atviresniems, dažniau išlįsti iš savo kiauto, tada santykiai bus tvirti it laimingi.

Liepos 23 – rugpjūčio 22 d.

LIŪTAS

Po Liūto ženklu sudarytos santuokos būna labai sudėtingos, tačiau nenuobodžios. Pora gali tapti sėkmingų sutuoktinių pavyzdžiu. Jie gyvens gražiame name, stilingai rengsis ir stipriai trauks vienas kitą. Jiems bus svarbi ne tik aistra, bet ir romantiniai meilės santykiai. Jie nuolat flirtuos vienas su kitu ir ne kartą iš naujo išgyvens savo medaus mėnesį.

Jų santykiuose netrūks dramų. Aplinkiniai manys, kad jie pykstasi dėl niekniekių. Iš tikrųjų tai bus jiems geriausias būdas išspręsti problemas. Taip jie stengsis stiprinti ir tobulinti santuoką.

Rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.

MERGELĖ

Atšokę vestuves po Mergelės ženklu gali tikėtis tvirčiausios ir patvariausios santuokos. Tai reiškia, kad sutuoktiniai elgsis išmintingai, atsižvelgdami ir į savo, ir į partnerio poreikius. Jų santykiai bus sveiki, nes partneriai sugebės išlaikyti pusiausvyrą  tarp laiko, skirto sau, ir praleisto drauge.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.