REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai  Zodiako ženklų (rugpjūčio 6 – 12 d.)

REKLAMA

Šią savaitę mokysimės sulėtinti gyvenimo tempą, nesiversti per galvą, daugiau ilsėtis.  Seksis tiems, kurie atsisakys karštligiško skubėjimo, veiks ramiai ir apsvarstys kiekvieną žodį ir poelgį. Neskubėkite gyventi! Tikrai suspėsite.

AVINAS

(03.21–04.20)

Nesmerkite ir neteiskite tų, kurie, Jūsų nuomone, elgiasi ar atrodo nepriimtinai. Atsiribokite nuo intrigų ir apkalbų, juk savas gyvenimas kur kas įdomesnis ir svarbesnis. Antroje savaitės pusėje gali įvykti kažkas tokio, kas pakoreguos viso mėnesio planus. Būkite atidūs, atsargūs, bet ryžtingi. Savaitgalį galite pasijusti vieniši, tačiau tai laikina.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę aplinkiniai labiau pastebės jūsų kaprizus, o ne gerąsias charakterio savybes. Gali būti, kad ant kažko išliesite susikaupusį pyktį. Ne visada gerai sakyti tiesą į akis. Kartais vertėtų susilaikyti ir elgtis taktiškai kitų žmonių atžvilgiu. Antroje savaitės pusėje netrūks flirto ir romantiškų akimirkų. Tikėtinos trumpos išvykos ir smagūs susitikimai.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę gali kilti sunkumų ne tik santykiuose su žmonėmis, bet ir darbo sferoje. Turėtumėte suprasti, kad puikybė nepadeda palaikyti gerų santykių su aplinkiniais, bei pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesio, kurio taip trokštate pastaruoju metu. Rizikingus reikalus geriau atidėti kitai savaitei. Savaitgalį turėtumėte pasirūpinti savimi, skirti laiko poilsiui ir sveikoms pramogoms.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę gali nepavykti suvaldyti savo impulsyvumo. Tikėtina, kad laidysite šiurkščias užuominas aplinkiniams ir taip galite pakliūti į gana nemalonią situaciją, ar net prisidaryti sau bėdos. Sieksite savo tikslų ir nesuksite sau galvos dėl moralės. Kažin ar taip elgtis jums naudinga. Antroji savaitės pusė – palankus metas verslo susitikimams ir bendradarbiavimo susitarimams. Meilės srityje bus daugiau malonių pokalbių nei veikslų.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę svarbų vaidmenį jūsų veikloje gali atlikti aplinkiniai, bendradarbiai ar tiesiog pažįstami žmonės. Turėtumėte susikoncentruoti į komandinį darbą, nes vieni nepadarysite tiek, kiek galėtumėte padedant kitiems. Taip pat nebijokite paprašyti pagalbos ar patarimo. Šiuo metu puikiai sutarsite su žmonėmis, net tais, kurių požiūriai ir nuomonės labai skiriasi nuo Jūsų. Savaitgalį tikėtinos linksmybės gerų draugų kompanijoje.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Darbo reikalai klostysis gerai, tačiau namuose gali kilti ginčų ir nepasitenkinimo banga. Mylimas žmogus nesutiks su jūsų pasirinkimais ar nuomone. Tačiau visus nesutarimus turėtumėte išspręsti taikiai ir meilei bei santykiams tai įtakos neturės. Antroje savaitės pusėje blaškysitės tarp namų ir darbo reikalų. Bus sudėtinga vienu metu būti dviejose vietose. Be to gali tekti priimti nelengvus, tačiau gana svarbius sprendimus. Savaitgalį pagaliau gausite taip trokštamų pramogų.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Mažiau skųskitės, ne visiems rūpi jūsų bėdos. Tie, kuriems tikrai tai rūpi, šią savaitę puikiai supras jūsų neišsakytus norus, nusiskundimus ir savijautą. Antroje savaitės pusėje gali varginti energijos trūkumas ir tingulys. Kūrybinių profesijų atstovams tikėtina įkvėpimo stoka. Galbūt esate pervargę? Savaitgalį galite sulaukti simpatijų ir pagyrų iš aplinkinių. Kažkas manys, kad esate įdomi asmenybė, iš kurios galima kažko pasimokyti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA