REKLAMA

Astrologai įspėja: mūsų laukia 4 pavojingos rugpjūčio dienos

REKLAMA

Dangaus kūnų padėtis mūsų planetos atžvilgiu nuolat kinta, todėl pasitaiko dienų, kai jų neigiamas poveikis žmogui sustiprėja. Astrologai pranašauja keturias tokias rugpjūčio mėnesio dienas , kai reikės būti atsargiems.

Rugpjūčio 11 d.: dalinis saulės užtemimas

Saulės užtemimas Liūte gali sustiprinti lėtines ligas, ypač širdies ir kraujagyslių. Tą dieną padidės ekonominių nesėkmių grėsmė, todėl patartina atidėti visus stambius sandorius ir pirkimus. Taip pat svarbu vengti bet kokių konfliktinių situacijų, nepriimti reikšmingų sprendimų. Naujus projektus ir darbus atidėkite kitai dienai. Geriausia išeitis bus rutininiai darbai ir buvimas vienumoje.

Rugpjūčio 16 d.: Marso ir mėnulio kvadratūra

Grėsminga diena verslo sferai. Dauguma žmonių jausis susinervinę ir dirglūs, todėl padaugės konfliktų, barnių šeimose ir skandalų. Šią dieną bus galima prarasti partnerių pasitikėjimą ir sužlugdyti sandėrius. Impulsyvūs poelgiai užkirs kelią karjerai, todėl tą dieną geriau dirbti nesudėtingus darbus ir vengti bet kokių konfliktų. Dangaus kūnai gali padaryti neigiamą poveikį ir sveikatai, padaugės traumų darbe, keliuose ir buityje.

REKLAMA

Rugpjūčio 20 d.: magnetinės audros

Tą dieną orams jautrūs žmonės pajus negalavimų simptomus, panikos priepuolius, bus išsiblaškę ir patirs kitas nemalonias sustiprėjusio saulės poveikio pasekmes. Tą dieną patartina atsisakyti sunkių darbų, kuriems reikia daug energijos, būti atsargiems, nesideginti saulėje ir stengtis be reikalo neiti į lauką.

Rugpjūčio 26 d.: mėnulio pilnatis

Mėnulio pilnatis Žuvyse kels didelę konfliktų su artimais žmonėmis riziką. Tą dieną reikia praleisti santarvėje su savimi ir aplinkiniu pasauliu, kitaip stiprios emocijos pakenks santykiams. Intensyvus mėnulio pilnaties poveikis neigiamai atsilieps darbingumui. Žmonės bus labiau išsiblaškę, tingintys ir neturintys noro vykdyti kasdienių įsipareigojimų. Patartina atsisakyti visų įmanomų piniginių operacijų, kad neliktumėte visai be pragyvenimo lėšų.

Apskritai paskutinį vasaros mėnesį astrologai pataria visiems būti ramesniems, gerai apgalvoti savo veiksmus ir vengti impulsyvių poelgių.

Šaltinis: Dailyhoro.ru

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA