REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai  Zodiako ženklų (rugpjūčio 13 – 19 d.)

REKLAMA

Šią rugpjūčio savaitę patartina daugiau ilsėtis ir mėgautis vasara.  Ramiai vykdykite savo rutinines pareigas ir užbaikite neužbaigtus darbus, o naujus stambius projektus atidėkite rudens pradžiai. 

AVINAS

(03.21–04.20)

Draugų dėmesys džiugins, o naujos pažintys, užsimezgusios šią savaitę, bus naudingos, todėl kuo daugiau bendraukite, tačiau neskubėkite įsipareigoti, venkite tuščių pažadų ir nesivelkite į intrigas. Laikas palankus kažką įsigyti, ar dovanoti dovaną. Energijos pertekliaus nejausite, todėl ją eikvokite tik svarbiems darbams. Savaitgalį būkite dosnūs ne tik kitiems bet ir sau – įsigykite seniai trokštamą pirkinį, leiskite sau papramogauti, pailsėti.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Gali pritrūkti kantrybės ir geranoriškumo. Reikėtų į viską žiūrėti kur kas paprasčiau, nesinervinti dėl smulkmenų ir žinoma neišsikrauti ant kolegų ar pavaldinių. Antroji savaitės pusė bus gausi apmąstymų. Greičiausiai norite kažką keisti savo gyvenime, ieškote naujų kelių, iššūkių. Savaitgalį nebijokite kalbėti su artimaisiais apie tai, kas jums nepatinka, tik darykite tai taktiškai ir mandagiai.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę mažiau mąstykite ir nervinkitės, verčiau atsipalaiduokite ir pasiduokite gyvenimo tėkmei: ji nuneš ten, kur reikia. Tai geras laikas dalykiniams susitikimams ar sutartims. Antroje savaitės pusėje būkite tolerantiškesni išgirstai kritikai, kolegų ar artimųjų nuomonei. Atkreipkite dėmesį į aplinkinių patarimus dėl jūsų darbo ar sveikatos. Savaitgalį geriau nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Savaitės pradžioje ne itin palanku tvarkyti dalykinių reikalų, tačiau būsite labai išradingi spręsdami buitines, šeimos ar giminės problemas. Turėtumėte būti jautresni ir mažiau reikšti pretenzijų savo artimiesiems ar kolegoms. Antroje savaitės pusėje lengvai pasiduosite pirmam įspūdžiui, kuris greičiausiai bus klaidingas, todėl ateityje galite nusivilti savo pasirinkimu. Savaitgalį būtinai pasidžiaukite besibaigiančia vasara.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Jeigu šią savaitę tektų spręsti ginčą, neskubėkite daryti išvadų, pirmiausia išklausykite abi puses. Apskritai bendraudami stenkitės neprarasti objektyvumo. Taip pat būkite atidesni megzdami ryšius, kartais žmonės daugiau kalba negu daro. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis kūryba, su informacijos paieška ar bendravimu susiję darbai. Savaitgalį venkite triukšmingų pramogų, geriau tegul jis būna ramus.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Pirmoje savaitės pusėje gilinkite žinias, taisykite klaidas, ieškokite trūkumų ar užbaiginėkite pradėtus darbus, bet geriau nepradėkite naujos veiklos. Jeigu praeityje kažkas nepavyko, vertėtų išanalizuoti situaciją ir atrasti lemtingas klaidas, kad ateityje tai nepasikartotų. Antroje savaitės pusėje galite imtis bet kokių darbų, ypač tokių, kuriems reikia atidumo ir susikaupimo. Tiesa, daug neplanuokite – visko tikrai nespėsite. Savaitgalį būkite jautresni sutuoktinio ar vaikų prašymams.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę trokštamą ramybę gali suteikti darbas, fizinė bei protinė veikla. Bet kokioje situacijoje siekite kompromiso, net jeigu pašnekovas visai nerodo geranoriškumo. Nesivelkite į nesutarimus, ginčus ir atsargiau dalinkite pažadus. Savaitės pabaigoje sunkiau susikoncentruosite, greičiau pavargsite, į galvą lys ne pačios maloniausios mintys. Darbe galite sulaukti netikėto pasiūlymo. Neskubėkite duoti atsakymo, pasilikite laiko apmąstymams. Savaitgalį venkite negatyvių minčių ir viskuo nepatenkintų personų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA