REKLAMA

Rugsėjo mėnesio horoskopas 12–ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Pirmas rudens mėnuo visiems Zodiako ženklams bus paženklintas sėkmės ir sumanymų įgyvendinimo ženklu. Fortūna bus ir įsimylėjusiųjų pusėje. Dauguma trokštančiųjų meilės sutiks savo antrąją pusę ar sukurs šeimą. Fortūna globos ir darbščiuosius, ypač darboholikus – jų profesionalumas ir atkaklumas  bus tinkamai įvertinti. Jie turės palankių progų užmegzti naudingų ryšių. Seksis ir kūrybinių profesijų atstovams. Jie sugebės įgyvendinti savo sumanymus ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Deja, rugsėjis atneš daug sumaišties. Čia labai pravers santūrumas ir disciplina bei sveikas gyvenimo būdas.

AVINAS

(03.21–04.20)

Rugsėjo mėnesį šį ženklą visur lydės sėkmė, tačiau su viena sąlyga – jeigu jis pradės tikėti aplinkiniais ir nesistengs kiekviename žmoguje ieškoti savo priešo. Pakeitęs savo požiūrį, Avinas galės pasiekti pasisekimo ir materialinėje sferoje, ir meilės fronte.

Veikiausiai pirmąjį rudens mėnesį Avinui teks pakratyti piniginę, kad sureguliuotų santykius su savo antrąja puse. Tačiau nusiminti dėl to nereikia –rugsėjo pabaigoje jis sulauks įdomaus finansinio pasiūlymo. Jis bus gana perspektyvus, todėl geriau jo neatsisakyti.

REKLAMA

Per vasarą kai kurie šio ženklo atstovai priaugo papildomo svorio. Atsikratyti nereikalingų kilogramų padės sportas, o mitybos apribojimas  gali neigiamai atsiliepti skrandžio ir žarnyno darbui.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Jaučiui bus labai sunku  atsitraukti nuo savo darbo, juk jis yra įsitikinęs, kad be jo viskas gali sužlugti. Tačiau jam teks tai padaryti, nes jis išvyks atostogauti arba pasijus pervargęs.   Todėl geriau suplanuoti įdomias atostogas, kad praleistų naudingai šiltąsias rugsėjo dienas, sustiprintų sveikatą ir pasitaisytų savo nuotaiką.

Rudens pradžioj šio Zodiako ženklo atstovų laukia romantiška pažintis toli nuo namų, kuri gali peraugti į rimtus santykius.

Finansinėje srityje Jaučio  reikalai klostysis gerai – bus didelė karjeros poslinkių ir papildomų pajamų tikimybė. Mėnesio pabaigoje jis sužinos malonią naujieną.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniams atėjo laikas užsiimti savo karjera. Svarbiausia rudens pradžioje jiems bus nepraleisti tinkamo momento, nes kito tokio šanso gali nepasitaikyti niekada.  Todėl dabar reikia susikaupti, suimti save į rankas ir pademonstruoti visiems, ką sugebate profesinėje srityje. Svarbiausia tikėti savo jėgomis.

Rugsėjo mėnesį Dvyniams patartina atsisakyti tolimų kelionių, nes grės didelis traumų pavojus. Vieniši šio ženklo atstovai galės sutikti savo meilę neįprastomis aplinkybėmis.  Gavę netikėtą draugų pasiūlymą išvažiuoti pailsėti į gamtą, sutikite. Dvyniams reikia pasirūpinti savo sveikata. Jiems padidės peršalimų pavojus. Imuninės sistemos stiprinimas ir sportas gali apsaugoti nuo negalavimų. Negalima piktnaudžiauti alkoholiu.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Visą mėnesį Vėžys ko nors mokysis pats ir perduos savo patirtį kitiems. Rugsėjo mėnesį juos užgrius buitiniai rūpesčiai. Veikiausiai jis užsiims buto remontu ar interjero keitimu. Tai padės jam sustiprinti pašlijusius santykius su savo antrąja puse. Rudens pradžioje patartina vengti ginčų ir konfliktų su bendradarbiais ir viršininkais. Reikia stengtis jiems nusileisti ir sutikti su jų nuomone net tada, kai jie atrodys neteisūs. Tik taip bus galima pasiekti užsibrėžtų tikslų, susijusių su karjera. Bus nemaža tikimybė, kad kai kurie šio ženklo atstovai užims vadovaujančius postus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA