REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai  Zodiako ženklų (rugpjūčio 20 – 26 d.)

REKLAMA

Šią rugpjūčio savaitę visiems Zodiako ženklams patartina intensyviai mėgautis vasara, nes ruduo jau tikrai ne už kalnų.  Reikėtų džiaugtis kiekviena šilta diena ir kaupti jėgas rimtiems rudens darbams.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę didelė tikimybė patirti nenumatytų išlaidų, bet taip pat antradienį arba trečiadienį galimos ir  papildomos pajamos. Trečiadienis ir ketvirtadienis labai tinkami dalykiniams susitikimams, naujų sutarčių pasirašymui. Puikus laikas ieškantiems naujo darbo, galite sulaukti labai gero pasiūlymo. Savaitgalį skirkite šeimai, poilsiui. Neverta aiškintis santykių, tai nieko gero nežada.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Neatsisakykite jokių naudingų pasiūlymų, daugiau bendraukite su Jums „naudingais“ asmenimis, tik jokiu būdu nesiginčykite, nepertraukinėkite pašnekovo ir nekiškite savo nuomonės ten, kur niekas neprašo. Penktadienį nespręskite finansinių reikalų. Savaitgalį praleiskite aktyviai. Jeigu nesėdėsite namie, vienišiams galima romantinė pažintis.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Darbas pasiglemš didžiąją dalį jūsų laiko. Galite sulaukti puikaus pasiūlymo, kurį priėmę turėsite pademonstruoti visą savo profesionalumą. Galvokite ką kalbate, neatsargus žodis gali turėti ilgalaikių pasekmių. Trečiadienis tinkamas naujo projekto pradžiai. Antroje savaitės pusėje rizika turi būti minimali, ypač savo verslą turintiems ženklo atstovams.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Produktyvi ir prasminga savaitė tiems ženklo atstovams, kurie rodys iniciatyvą ir sieks tobulėti. Jeigu kyla gerų idėjų ar minčių, užsirašykite jas, o dar geriau iš karto imkitės darbo, neatidėliokite ateičiai. Pirmoje savaitės pusėje bus ypač svarbu kurti tinkamus santykius su žmonėmis. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite šeimai ar asmeniniams reikalams.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Pirmoje savaitės pusėje sustiprės kūrybinis potencialas, atsiras didelis noras kurti, tobulinti savo įgūdžius. Nestabdykite, tai geras laikas, vedantis jus į sėkmę. Antroje savaitės pusėje išsilaisvinkite nuo visko, kas skaudina, slegia ir neleidžia gyventi ramybėje. Praeitis dažnai traukia mus atgal, apkartindama dabartį. Turite pamiršti visas praeities blogybes ir gyventi dabartimi, kartais žvilgtelint į ateitį.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę žvaigždės pataria nepradėti naujų darbų. Geriau tobulinkite ar užbaikite tai, kas jau pradėta. Daugiau dėmesio skirkite santykiams su verslo partneriais ar kolegomis gerinti. Tinkamas laikas „padirbėti“ su skolininkais. Savaitgalį daugiau bendraukite su vaikais. Paklauskite, išklausykite.. Būsite nustebę, kiek daug jie nori pasakyti.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Svarbiausiems darbams atlikti geriausia skirti pirmadienį ir antradienį. Antroje savaitės pusėje daugiau bendraukite su draugais, jie pakels Jums nuotaiką ir įkvėps pasitikėjimo savimi. Ši savaitė labai tinkama ateities darbams planuoti.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Laisvalaikis, praleistas su draugais, padės išgyventi iškilusius sunkumus, o gal net ir praplės pažįstamų ratą. Tikėtina, kad iš artimų žmonių sulauksite pagalbos ar gero patarimo. Vertėtų išanalizuoti praeities klaidas ir padaryti atitinkamas išvadas ateičiai. Savaitgalį pasiteisins veikla susijusi su namų ir buities atnaujinimu.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Tikėtinas psichologinis spaudimas. Gali apimti jausmas, kad nevaldote situacijos ir tai jus labai erzins. Nesikarščiuokite, nes greit “priskaldysite malkų”, stenkitės dirbti komandoje, neskubinkite įvykių ir nekelkite streso aplinkiniams. Antroje savaitės pusėje tikėtinas malonus flirtas arba tarnybinio romano užuomazga. Savaitgalį svarbu būti taktiškiems, saugoti savas ir svetimas paslaptis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA