REKLAMA

Merginos turi prigimtinę viliojimo galią, tik ne visos moka ja pasinaudoti

REKLAMA

Laikas pamiršti žodžius „ieškoti“ ir „sulaikyti“, kai kalbama apie meilės ir partnerio paieškas. Antrosios pusės ieškančioms merginoms reikėtų susikoncentruoti į tai, ką būtina daryti, kad pritrauktumėte savęs vertą vyrą, pataria portalas Woman.ua.

Užtenka sakyti sau „Aš ieškau gero vyro“ arba klausinėti „Kaip man prisirišti prie savęs vaikiną?“ Abiem teiginiams būdinga silpna energija. Savęs vertą vyrą galima tik pritraukti – štai kur stipri energija!

Kaip tai padaryti?

1. Suvokite, kaip reikia kalbėti iš savo moteriškos jėgos pozicijų.

Ką jūs sakote, tą ir gaunate. Jeigu visada susitelkiate į tai, kad reikia „ieškoti“ ir „surasti“ gerą vyrą, tai jūs atstumiate visus tinkamus kandidatus.

REKLAMA

Jūs kaip moteris turite energijos, kuri traukia vyrą savo esme. Turbūt girdėjote apie kinų koncepciją apie In ir Jan – priešingas energijas, kurios sukuria pusiausvyrą.

Vyrui, kuris ieško moters, reikia In energijos – viso to moteriškumo ir jausmingumo, kurio neturi jis pats.

Merginai svarbu sakyti sau teisingus žodžius. Vietoj „Aš ieškau“ reikėtų vartoti „Aš traukiu“, vietoj „Kur dingo visi geri vyrai?“ arba „Ar dar liko kur nors dėmesio vertų vaikinų?“ klausti savęs „Kur galiu sutikti savęs vertą vyrą?“

2. Suvokite žodžio „vilioti““ reikšmę.

Vilioti – tai traukti, pritraukti, sukelti susidomėjimą, atkreipti dėmesį, žavėti, kelti simpatiją, patikti kitam.

Matote, kokios reikšmės? Ir visose jaučiama jėga, o ne silpnumas. Ką duodate, tą ir gaunate. Tik verta įsitikinti, jog dirbate būtent dėl to, kad patrauktumėte gerus žmones.

3. Supraskite, kad jūs jau traukiate.

Moterys jau gimsta su sugebėjimu vilioti. Tiesiog ne visos tai suvokia ir žino, kaip panaudoti šią savo prigimtinę jėgą.

*Jūs galite paskatinti vaikiną prieiti prie jūsų.

*Jūs galite pritraukti vyrą prie savęs.

*Jūs galite patraukti vyrą natūraliu būdu.

*Jūs galite sužadinti vaikino susidomėjimą.

*Jūs galite sukelti vyrui stiprių emocijų.

Jūs ne tik galite patraukti bet kurį vyrą, bet ir galite vilioti tą vyrų tipą, kuris jums patinka!

Jūs galite:

*patraukti vertingą vyrą arba…. nevykėlį,

*suvilioti ištikimą ir dorą vyrą arba…. apgaviką ir lovelasą,

*pritraukti prie savęs dėmesingą vyrą arba… tokį, kuris nevertins jūsų,

*pritraukti prie savęs vyrą, kuris elgsis su jumis kaip su karaliene, arba … tokį, kuris naudos psichologinę ir fizinę prievartą.

Mes viską pritraukiame. Dar mes pritraukia tokio tipo vyrus, kurie siekia mus užvaldyti kaip trofėjų. Tai sunkiausia suvokti.

Kai moterys suvokia save kaip likimo nuskriaustas aukas, jos šneka apie tai, kaip netinkamai vyrai elgiasi su jomis. Kol jūs jausitės auka, niekas nepasikeis. Pradeda keistis tada, kai suvokiate, kad turite pasirinkimą. Jūs pati galite pasirinkti, su kuo būti, ką pritraukti ir ką priimti!

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA