REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai  Zodiako ženklų (rugpjūčio 27 – rugsėjo 2 d.)

REKLAMA

Ši savaitė visiems Zodiako ženklams bus labai intensyvi. Reikės tinkamai atsisveikinti su vasara ir apsvarstyti savo planus rudeniui bei žiemai, užsibrėžti naujus tikslus. Vieni pasiryš mokytis ar kelti savo kvalifikaciją, kiti – kurti šeimą, treti – taupyti pinigus tolimai kelionei, naujam būstui, automobiliui ar kokiam kita svajonių pirkiniui. Jei pakaks motyvacijos ir ryžto, svajonės bus įgyvendintos.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę jums pritrūks atidumo, susikaupimo ir kantrybės, todėl geriau nesiimti darbų, kuriems to reikia. Gali būti sunku pasirinkti, kas šiuo metu jums svarbiausia ir geriausia. Neskubėkite ir mąstykite racionaliai. Taip pat būkite atidesni tvarkydami finansinius reikalus ar pasirašydami sutartis. Savaitgalį turėtumėte išsiaiškinti, kas yra jūsų tikrieji draugai, o kas tokiais tik apsimeta.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas, tačiau tai nekels didelių nepatogumų. Dirbdami skirkite daugiau dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus užbaigti iki galo, neatidėliokite jų vėlesniam laikui. Savaitgalį gali užvaldyti svajonės ir nereikia jų nuo savęs vyti. Geriau pagalvokite kaip galėtumėte jas išpildyti.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitės pradžioje kažkas jus gali mėginti įtraukti į abejotiną sandorį. Jeigu abejojate, pasakykite tvirtą „ne“, nerizikuokite savo reputacija. Antroje savaitės pusėje būsite susikoncentravę į mažai reikšmingus dalykus, kas trukdys vertinti visumą. Todėl Jūsų priimti sprendimai gali būti neteisingi. Tačiau gali pavykti užkasti karo kirvį situacijoje, kuri jau senokai kėlė nepatogumus ir nerimą. Beliks pasidžiaugti, kad blogos emocijos praeityje.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę galite sulaukti malonios staigmenos. Pirmoji savaitės pusė palanki pirkti ką nors vertingo ar gražaus savo namams, tačiau su pinigais elkitės atsargiai. Būsite labiau linkę išlaidauti nei paprastai. Savaitės pabaiga neproduktyvi, tad neverta savęs spausti. Apsišarvuokite kantrybe, viskas pavyks, tačiau ne šiuo metu. Savaitgalį galite jausti spaudimą iš artimųjų, priimti kažkokį svarbų sprendimą.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Pirmoje savaitės pusėje apie save primins senos problemos ir turėsite jas spręsti čia ir dabar. Be to ir aplinkinių nuomonės teks paisyti, priešingu atveju sulauksite rimto pasipriešinimo. Antroje savaitės pusėje gali kankinti daug abejonių. Sunku bus apsispręsti, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Svarbiausia visur jauskite saiką. Savaitgalį asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Nereikėtų pasiduoti provokacijoms ir pagundoms. Taip pat būkite atsargūs dalindami pažadus, ne viską gali pavykti išpildyti. Jeigu jums patinka kažkoks žmogus, tiesiog duokite jam apie tai žinoti. Didelė tikimybė, kad jis jaučia tą patį. Savaitgalį apims šiek tiek melancholiškos nuotaikos. Gali sugrįžti seni jausmai, prisiminimai ar senos nuoskaudos.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę verta palaikyti aštrų liežuvį už dantų. Įsiplieskę ginčai tik sutrikdys darbą ir pasiekti norimą rezultatą taps kur kas sunkiau. Antroje savaitės pusėje atsipalaiduosite, „įjungsite poilsio režimą“, galvoje gali suktis meilės reikalai. Jeigu atostogaujate, tai puiku. Tačiau dirbančioms svarstyklėms vertėtų susiimti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA