REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai  Zodiako ženklų (rugsėjo 3–9 d.)

REKLAMA

Ši rudens pradžios savaitė daugumai Zodiako ženklų bus labai įtempta, kupina rūpesčių. Teks verstis per galvą, nes įveikti viskam,  kas užgrius, paprasčiausiai neužteks nei jėgų, nei laiko. Nesinervinkite dėl to, veikite ramiai ir nuosekliai, pasirinkdami svarbiausius dalykus. Jūsų uždavinys – neišbarstyti jėgų mažmožiams.

AVINAS

(03.21–04.20)

Įtempta savaitė. Laukia daug neatidėliojamų darbų. Žvelkite į viską pozityviau, pykčio paveikti galite pridaryti bjaurių dalykų. Tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, o ne ieškosite kompromiso, galite susidurti su dideliu pasipriešinimu.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Jei jaučiatės smaugiamas prisikaupusių neigiamų emocijų, dabar laikas padaryti tam galą. Užuot tylėję, išsakykite viską ką galvojate. Darbe daugiau dėmesio skirkite veiklai, kuri gali duoti greitų rezultatų, tai pagerins Jūsų finansinę situaciją. Antroji savaitės pusė palanki spręsti šeimos ir namų ūkio problemas. Jeigu sunkiai sekasi bendrauti su vaikais, jeigu norite geriau juos suprasti, praleiskite savaitgalį kartu ir tarp jūsų užsimegs glaudesnis ryšys.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Šią savaitę gali kilti problemų susijusių su kitų žmonių darbu. Atrodys, kad aplinkiniai Jums specialiai kaišioja pagalius į ratus. Svarbiausia nepalikite nieko savieigai, viską stebėkite ir kontroliuokite patys. Antroje savaitės pusėje svarbu nusiteikti pozityviai ir palaikyti gerus santykius su aplinkiniais. Savaitgalis palankus svečiams priimti arba patiems aplankyti draugus ar giminaičius.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Gera savaitė, tačiau gali pakišti koją Jūsų pasyvumas ar nepasitikėjimas savo jėgomis. Svarbu išmokti save vertinti, kad jus vertintų ir kiti. Antroje savaitės pusėje gali kilti didžiulis noras įsigyti kažką brangaus. Tikėtina, kad šis daiktas jus džiugins neilgai ir vėliau gailėsitės išleidę tiek pinigų. Bendraudami su konfliktiškomis asmenybėmis, pasitelkite humorą.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę turite rimtai pagalvoti ir nuspręsti kas Jums svarbiausia, arba kas duos daugiau naudos, ir tvirtai laikytis savo sprendimo. Jeigu mėtysitės nuo vienos užduoties prie kitos, arba bandysite aprėpti viską iš karto, gerų rezultatų greičiausiai nesulauksite. Antroje savaitės pusėje gali iškilti sunkumų sprendžiant darbinius klausimus, dėl ko jausite įtampą. Savaitgalį skirkite tik sau, ramiam poilsiui ar pramogoms. Jums būtina atsipalaiduoti.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę didelė tikimybė patirti nenumatytų išlaidų, bet taip pat antradienį arba trečiadienį galimos ir  papildomos pajamos. Nuo įdėtų pastangų priklausys gauti rezultatai profesinėje veikloje. Taigi, padirbėkite iš peties, tik nepersistenkite. Darbinei formai palaikyti svarbus ir poilsis. Savaitgalį praleiskite su šeima, daugiau bendraukite su vaikais.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Jūsų sėkmė priklausys nuo įdėtos energijos ir pastangų. Neatsisakykite jokių naudingų pasiūlymų, daugiau bendraukite su Jums „naudingais“ asmenimis, tik jokiu būdu nesiginčykite ir nepertraukinėkite pašnekovo. Šiuo laikotarpiu bus pamirštos senos nuoskaudos, nuo ko pasijusite kur kas geriau. Savaitgalį praleiskite aktyviai. Jeigu nesėdėsite namie, galima romantinė pažintis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA