REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (rugsėjo 10–16 d.)

REKLAMA

Šią rugsėjo savaitę sėkmė darbe ir meilėje lydės daug ką, bet triumfuos tik tie, kurie sugebės patys dėl to įdėti nemažai pastangų. Kepti karveliai iš dangaus į burną nekris niekam. Stenkitės ir pasieksite tai, ko trokštate!

AVINAS

(03.21–04.20)

Jau savaitės pradžioje būsite linkę perdėtai rizikuoti. Kažin ar rizika pasiteisins. Trečiadienį gali apimti liūdnos nuotaikos ir reikės palaikymo iš šalies. Ketvirtadienis – bene sėkmingiausia savaitės diena, turėtumėte tai išnaudoti. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas, nejučia išsprūdęs piktas žodis gali pridaryti žalos. Savaitgalis tinkamas išvykoms su šeima ar draugais.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Sėkmė lydės, tačiau tai nereiškia, kad triumfuosite įdėję minimalias pastangas. Prieš Jus atsiveria naujos galimybės, tad padirbėkite iš peties. Nesidalinkite savo mintimis ir idėjomis su aplinkiniais, geriau įgyvendinkite tai, ką sumanėte. Šios savaitės darbai turėtų papildyti jūsų piniginę ar sąskaitą banke. Visgi nereikėtų pamiršti ir savęs, pasistenkite nepervargti. Savaitgalis palankus spręsti šeimos ir namų ūkio problemas.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitės pradžioje gali tekti įsivelti į ginčą su kolega. Nepertraukinėkite ir neįžeiskite pašnekovo, netgi vertėtų pasvarstyti ar jis tikrai ne teisus? Antroje savaitės pusėje, priimdami svarbius sprendimus pasikliaukite tik savo nuomone ir nuojauta. Savaitgalį pasirūpinkite sveikata, išvaizda bei visaverčiu poilsiu, daugiau bendraukite, matykitės su žmonėmis, su kuriais leisti laiką jums malonu

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę vertėtų pagalvoti apie netolimą ateitį. Kuo daugiau pastangų įdėsite dabar, tuo lengviau bus vėliau. Antradienį ir trečiadienį norimą rezultatą pasieksite be didelių pastangų. Antroje savaitės pusėje didelė tikimybė patirti nenumatytų išlaidų, bet taip pat ketvirtadienį arba penktadienį galimos ir papildomos pajamos. Dabar geras laikas ieškantiems naujo darbo, galite sulaukti labai patrauklaus pasiūlymo.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Šią savaitę Jus lydės pakili nuotaika. Spinduliuosite energija, entuziazmu ir optimizmu. Atrodys, kad galite nuversti kalnus. Savaitė palanki verslo susitikimams, išvykoms, kelionėms ar komandiruotėms. Savaitės pabaigoje mylimam žmogui gali prireikti jūsų pagalbos, patarimo ar tiesiog supratimo. Skirkite jam daugiau dėmesio ir laiko, priešingu atveju jūsų santykiuose gali padvelkti „šaltukas“. Savaitgalį nepamirškite, kad savanaudiškumas griauna santykius, kalbėkitės, ieškokite kompromiso.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Ši savaitė gali pažerti puokštę netikėtumų. Spręsdami rimtus klausimus turite būti labai atidūs ir lankstūs. Judėkite į priekį lėtai bet užtikrintai, planuodami kiekvieną žingsnį, numatydami galimus sunkumus ir priimdami tik kruopščiai apgalvotus sprendimus. Savaitgalis – puikus laikas pasirūpinti namų jaukumu ar santykių su artimaisiais gerinimu. Drąsiai planuokite grandiozinius pertvarkymus ar didesnius pirkinius.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę daugiau bendraukite ir plėskite naudingų pažinčių ratą. Pasiekti tai ką trokštate dabar padės ne Jūsų gebėjimai, o įtakingos pažintys. Pirmoje savaitės pusėje būkite itin atidūs tvarkydami finansinius reikalus, nesileiskite įtikinami kur nors investuoti ar paskolinti pinigų. Savaitės pabaigoje gali kilti noras atsinaujinti, įsigyti naujų daiktų ar drabužių. Tai nėra blogai, tačiau nešvaistykite pinigų be reikalo, kiekvienas didesnis pirkinys turėtų būti apgalvotas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA