REKLAMA

Meilės chemija: kaip ją aiškina astrologija?

REKLAMA

Meilės chemija – tai toks jausmas, kurį patiriame, kai sutinkame žmogų, su kuriuo norisi niekada nebesiskirti… Šis jausmas taip užvaldo mūsų mintis, kad, rodos, daug ką paaukotume, kad tik galėtume užmegzti su tuo žmogumi artimesnį kontaktą. Kodėl kartais mus traukia visiškai anksčiau susikurtų stereotipų ar nustatytų reikalavimų neatitinkantis žmogus? Kodėl pajaučiame tą vidinį „cinkelį“, skatinantį įvairius vidinius impulsus ir pakylėjantį ligi dangaus, nors tai – galbūt visai ne toks žmogus, kokio ieškojome daugybę metų… Vieni tai apibūdina kaip chemiją, kiti vadina nežemiška trauka ar tiesiog „magnetizmu“.

Šį jausmą pajutęs yra kone kiekvienas žmogus. Tačiau ne visi pasirenka būtent tokį žmogų bendram gyvenimui. Kiti tiesiog neturi galimybės pasirinkti, nes tas žmogus jau gali būti supančiotas kitų įsipareigojimų. Arba likimo keliai gali daugiau ir nebesusikirsti. Be to, iš prigimties tik dalis žmonių renkasi partnerį širdimi, o kita dalis – protu: „nes taip patogu, nes taip reikia, nes tiesiog taip nutiko…“

Šis vidinis „cinkelis“ puikiai atsispindi žvelgiant į dviejų partnerių astrologinį suderinamumą – susitikus tam tikrų planetų poveikiui (kiekvieno žmogaus individualiame astrologiniame žemėlapyje), galima pajusti tą neapsakomą jausmą…

Neseniai santykius užmezgę partneriai dažnai domisi, ar yra suderinami astrologiškai. Astrologinis suderinamumas rodo, kokių jausmų vedini žmonės pradeda bendrauti. Bendravimas ir žmogaus pasirinkimas tampriai susijęs ne tik su mūsų vidinio gyvenimo kokybe, bet ir su gyvenimo tikslais. Tarkime, kokie nors du iš prigimties šalto proto darboholikai tikrai neieškos to „magnetinio“ jausmo, gal jiems bus tiesiog naudingiau būti vienas kito darbiniu įrankiu… Žmonės, kurie iš prigimties idealizuoja santykius, dažniau įklimpsta į vadinamuosius „cheminius procesus“. Tokie žmonės lygiai taip pat dažniau patiria ir santuokinę neištikimybę, nes laikui bėgant cheminiai procesai veikia mažiau. Be to, žmonės yra linkę tikėti, kad kuo daugiau žmonių sutiks savo gyvenimo kelyje, tuo didesnė tikimybė bus ir vėl patirti meilės magiją… tai ir veda į neištikimybę.

Paprastai pačioje pirminėje meilės stadijoje žmonėms siūlau tiesiog mėgautis jausmais, nes aistros debesėlių apipintus cheminius dėsnius astrologo komentaras gali paveikti tik labai retai. Apskritai astrologo komentaras iš pradžių dažniausiai nedaro didelės įtakos poros santykiams, nes meilės debesėliai dar neišsisklaidę, o žmonės yra linkę atmesti visus neigiamus dalykus. Tačiau neigiamos poros suderinamumo pusės prisimenamos iškilus pirmiesiems konfliktams.

REKLAMA

Tam, kad būtų galima pasakyti, ar žmonės dera tarpusavyje, būtina tiksliai žinoti jų gimimo datas ir laiką. Tik turint šiuos duomenis galima pasiūlyti tikslų atsakymą. Gali paaiškėti, kad, pavyzdžiui, Jautis su Skorpionu puikiai dera, o Vandenio ir Dvynių sąjunga tiesiog pražūtinga, nors šių ženklų bendrasis suderinamumas byloja ką kita. Jeigu pora nesuderinama astrologiškai, tai dar nereiškia, kad santykiams lemta žlugti. Žinoma, tokiai porai ne kartą teks susidurti su situacijomis, kurios privers prisiminti jų pirminį mažą suderinamumą. Sunkumus įmanoma įveikti, jeigu žmonės rimtai atsižvelgs į specialisto rekomendacijas. Vis dėlto santykius vystyti pavyks tik tuo atveju, jei suderinamume bus ir teigiamų, ir neigiamų aspektų. Kai pora visiškai nedera, tokie santykiai primena Sizifo darbą ridenant akmenį į kalną… Tokiu atveju santykių iš tiesų verčiau net nepradėti. Gaila, bet dažniausiai taip nusprendžia tik tie asmenys, kurie kadaise jau gavo astrologinę rekomendaciją ir jos nepaisę skaudžiai pasimokė.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA