REKLAMA

Lapkričio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2018 metų lapkričio mėnesio prognozių visiems Zodiako ženklams negalima būtų pavadinti vienareikšmėmis. Dauguma mėgausis sėkme finansinėje srityje ir karjeros poslinkiais, bet asmeniniai santykiai bus pakrikę – nesutarimai namuose ir darbe, išdavystės, padidėjusi skyrybų grėsmė. O kai kurie Zodiako ženklai, priešingai, suras savo  meilę ar užmegs romantiškus santykius, bet užtat patirs nemalonumų profesinėje srityje.  Be to, lapkričio mėnesį visiems reikėtų skirti daugiau dėmesio sveikatai – peršalimai gali peraugti į rimtas ligas, o persivalgymai – sukelti virškinimo organų problemų. Ypač tai liečia vyrus, kurie mėgsta ignoruoti savo kūno signalus.

Tiems, kurių darbas susijęs su dažnais važinėjimais, reikia pasisemti kantrybės, nes lapkričio mėnesį keliuose bus dažnai įtempta padėtis.

AVINAS

(03.21–04.20)

Lapkritis bus sunkus mėnuo nekantriam ir impulsyviam Avinui. Jam teks sąmoningai stengtis suvaldyti savo kunkuliuojančias emocijas. Kitaip jis darbe patirs didelių problemų ir gali dėl to smarkiai nukentėti finansiškai. Užtat namuose Avinas galės atsipalaiduoti ir išlieti visą pykčio laviną ant savo artimųjų, nes jie viską iškęs ir sugebės jį suprasti.  Tik po to būtinai reikės išsiaiškinti su jais, nes net patys kantriausi ir pripratę prie Avino nuotaikų kaitos, gali neištverti it išeiti ilgam ar visam laikui.

REKLAMA

Lapkričio mėnesį Avinui patartina vengti alkoholinių gėrimų, nes jie gali neigiamai paveikti sveikatą. Avinui gresia pavojus įsivelti į peštynes ir smarkiai nukentėti.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Visus šiuos metus Jautis kėlė sau aukštus tikslus ir stengėsi jų pasiekti. Lapkričio mėnesį jis galės skinti savo veiklos vaisius. Kai kurie šio ženklo atstovai liks nusivylę, nes jie per aukštai buvo iškėlę savo reikalavimų kartelę. Kai kurie bus patenkinti, nes jų troškimai buvo per menki.

Jei profesinėje srityje bus neaiškumų ir nesusipratimų, tai meilės srityje bus viskas gerai. Susituokę jaučiai turės progą praleisti kelias dienas su savo antrąją pusę ir atgaivinti senus romantiškus jausmus. Patartina išvykti kur nors trumpam pailsėti dviese.

Jaučiai, dar nesukūrę šeimos, bet jau suradę savo meilę, susimąstys apie santuoką ir giminės pratęsimą.  Tėvams daug džiaugsmo teiks vaikai ir glostys jų savimeilę.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Lapkričio mėnesį Dvyniams teks labiau pasistengti, kad galėtų stabilizuoti santykius su kolegomis ir draugais:  galimi konfliktai dėl pinigų trūkumo.

Šeimą sukūrusiems Dvyniams rimta problema taps antrosios pusės pavydas.  Partneris nuolat tikrins ištikimybę, darys kratas, todėl kantrybės netekusiems Dvyniams gali tekti palikti namus, kas dar labiau pagilins konfliktinę situaciją. Surasti sprendimą padės ištikimi draugai, kurie specialiai suorganizuos romantišką pasimatymą. Jo metu atsiras galimybės nuoširdžiai išsikalbėti ir įtikinti antrąją pusę savo ištikimybe.

Paskutinį rudens mėnesį padidės tikimybė susirgti peršalimo ligomis. Reikia saugotis peršalimų.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Visą mėnesį Vėžys gyvens įtampoje dėl sudėtingų gyvenimo aplinkybių, kurias sukurs pats dėl savo praeities ar dabarties veiksmų. Liūdniausia tai, kad jis pats pripažins, jog yra tokios padėties kaltininkas, bet nedarys išvadų ir toliau elgsis taip pat, didindamas savo nerimą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA