REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (lapkričio 4–10 d.)

REKLAMA

Ši lapkričio savaitė daugumai Zodiako ženklų bus sudėtinga ir nerami, teks susidurti su įvairiais sunkumais. Seksis tiems, kurie sugebės neprarasti pusiausvyros ir veikti apdairiai.

AVINAS

(03.21–04.20)

Prieštaringas laikas – nebus lengva save suprasti. Niekur neskubėkite, labiau įsiklausykite į save, savo pojūčius, nuojautas. Visada siekiate lyderiauti, nors kartais reikėtų pasistengti suprati kitą, ieškokite kompromisų, prisitaikyti, ar net nusileisti. Savaitgalis geras draugų susibūrimams.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Emociškai sudėtinga tačiau gana sėkminga savaitė. Laikas tinkamas finansiniams, nekilnojamojo turto ar paskolų reikalams tvarkyti. Šios savaitės pastangos nenueis veltui – sulauksite aukščiau sėdinčio asmens pripažinimo ar net piniginio paskatinimo. Tiesa, bendraudami, per daug nesistenkite įrodyti savo tiesos, tai gali viską sugadinti.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Nurimkite ir susidėliokite prioritetus, tik taip sugebėsite išlikti produktyvūs visą savaitę. Dažniau pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę savo veikloje, kaip susitvarkę gyvenimą, namus, o gera nuotaika padės sėkmingiau tvarkyti reikalus. Savaitgalį mažiau žadėkite vaikams – vėliau nenorėsite savo žodžio tesėti.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Labai tikėtina, kad šią savaitę patirsite nedidelį nuosmukį, bet nusiminti nereikia – viskas neužilgo susitvarkys. Labiau branginkite santykius su artimaisiais, nors kartais bus sunkoka suprasti jų elgesį, ar rasti kompromisą. Savaitgalį nebūsite objektyvus pašnekovas, todėl venkite santykių aiškinimosi.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Savaitė palanki susitikimams ar svarbiems reikalams tvarkyti, pagaliau pavyks įveikti seną, ilgai kamavusią problemą – tai padės lengviau atsikvėpti bei pereiti prie kitų darbų. Pozityviau žvelkite į profesinius reikalus. Dažnai nusiteikimas jums trukdo siekti aukštumų. Savaitgalį neleiskite sau elgtis nepagarbiai ar karštakošiškai – tai gali pridaryti bėdos.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Savaitė nebus rami, kadangi turėsite varžytis su visais – dėl vadovo palankumo, dėl dėmesio šeimoje ir kt. Antroje savaitės pusėje jums gali atsiverti sutuoktinio paslaptis. Neskubėkite daryti išvadų ir vardykite savo pyktį. Viskas gali būti ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Tikėsitės nuveikti daug, tačiau būsite nedrąsūs ir neryžtingi. Būkite atsargesni tvarkydamas dokumentus ar piniginius reikalus, šiuo metu galite suklupti, o kaltinti galėsite tik save. Šios savaitės nesusipratimai padės geriau pažinti aplinkinius bei daugiau sužinoti apie save. Nepergyvenkite, tai laikina. Gautus naujus pasiūlymus svarstykite, ateityje jie gali būti naudingi.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Ši savaitė tinkama išvykoms, komandiruotėms, susitikimams su žmonėmis, galinčiais jums pagelbėti kopti karjeros laiptais, arba tais, iš kurių semiatės naujų idėjų. Savaitgalis žada būti romantiškas – atrasite laiko pabūti su mylimaisiais. Gali kilti gerų minčių, kaip juos pradžiuginti.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šią savaitę bus nesunku rasti įtikinamų argumentų ir palenkti savo pusėn jums svarbų asmenį. Svarbiausia elgtis sąžiningai, nelipti per kitų galvas. Svarbius reikalus reikėtų spėti sutvarkyti iki ketvirtadienio, vėliau laikas ne toks produktyvus, geriau skirti jį šeimai ar mylimiesiems. Savaitgalį nuoširdžiai pasikalbėti su vaikais, sutuoktiniu, tikėtina, kad sužinosite kažką svarbaus.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA