REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (lapkričio 12–18 d.)

REKLAMA

Nesikarščiuokite ir ramiai apsvarstykite prieš veikdami, tik taip sugebėsite išlikti produktyvūs visą savaitę ir išvengti nemalonumų.

AVINAS

(03.21–04.20)

Avino ženklo atstovui ši savaitė labai palanki. Pamatysite puikius pastarųjų mėnesių darbo rezultatus, kurie artimiausiu metu padidins jūsų pajamas. Tai pakels ūpą dirbti dar geriau. Ketvirtadienį pasisaugokite intrigų darbe, nedalyvaukite paskalų platinime, taip išsaugosite gerus santykius su kolegomis. Savaitgalį tikėtini malonūs susitikimai su senais pažįstamais, draugais, kurių ilgą laiką nematėte.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę žvaigždės pataria tobulinti ar užbaigti tai, kas jau pradėta. Daugiau dėmesio skirkite santykiams su verslo partneriais ar kolegomis gerinti. Tinkamas laikas „padirbėti“ su skolininkais. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalis labai tinkamas išvykoms su šeima.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Jau savaitės pradžioje susidursite su nesklandumais profesinėje veikloje. Tačiau nenusiminkite, kai kuriose situacijose Jus lydės sėkmė. Antradienį visus sprendimus priimkite savarankiškai, prieš tai pasvėrę visus „už“ ir „prieš“. Penktadienį „nepražiopsokite“ naudingo pasiūlymo. Daugiau dėmesio šią savaitę skirkite šeimai ir vaikams. Savaitgalį ilsėkitės, ilsėkitės, ilsėkitės..

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Nurimkite ir susidėliokite prioritetus, tik taip sugebėsite išlikti produktyvūs visą savaitę. Dažniau pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę savo veikloje, kaip susitvarkę gyvenimą, namus, o gera nuotaika padės sėkmingiau tvarkyti reikalus. Savaitgalis geras draugų ar šeimos susibūrimams.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Prieštaringas laikas – nebus lengva save suprasti. Niekur neskubėkite, labiau įsiklausykite į save, savo pojūčius, nuojautas. Neskubėkite daryti išvadų ir vardykite savo pyktį. Viskas gali būti ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Savaitgalį mažiau žadėkite vaikams – vėliau nenorėsite ar negalėsite savo žodžio tesėti.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Visas problemas šią savaitę spręskite tyliai, nereikia visiems pasakoti, ko nemokate, nesugebate, kas jums nepatinka ar neduoda ramybės. Ypač tai svarbu darbinėje veikloje. Jeigu jūsų nusiskundimai pasieks vadovų ausis – gero nelaukite. Savaitgalį gali kilti didelis noras aiškintis santykius, be to būsite linkę „iš musės daryti dramblį“. Negadinkite nuotaikos sau ir aplinkiniams. Pasistenkite jau nuo ryto nusiteikti pozityviai – tai nėra sunku.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę laukia daugiau darbo reikalų nei paprastai. Tikėtinos derybos, susitikimai su svarbiais asmenimis, sutarčių pasirašymas ar panaši veikla. Turėsite progą vadovybei parodyti ką sugebate. Trečiadienis palankus svarbiems reikalams tvarkyti, tik neleiskite sau elgtis nepagarbiai ar karštakošiškai – tai gali pridaryti bėdos. Savaitgalį sugadinti santykius bus lengviau, nei juos pataisyti.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Tikėtina, kad šią savaitę patirsite nedidelį nuosmukį, bet nusiminti nereikėtų – viskas neužilgo susitvarkys. Gali tekti tvarkyti nekilnojamojo turto ar draudimo reikalus, ir čia jus lydės sėkmė. Labiau branginkite santykius su artimaisiais, nors kartais bus sunkoka suprasti jų elgesį, ar rasti kompromisą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA