REKLAMA

Savaitės horoskopas 12–ai Zodiako ženklų (lapkričio 19–25 d.)

REKLAMA

Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus įtempta ir kupina rūpesčių. Trokštantys ramybės galės atsipalaiduoti tik sąžiningai padirbėję. Tinginiams nesiseks.

AVINAS

(03.21–04.20)

Savaitė palanki susikaupusiems ir atidėliojamiems reikalams tvarkyti. Taip pat laikas palankus susitikimams, deryboms, įsipareigojimams ar svarbiems dokumentams pasirašyti. Nežaiskite su savo likimu ir per daug nerizikuokite. Taip pat būkite atsargesni vairuodami, eidami gatve, pasisaugokite vagių. Savaitgalį nesineškite darbo į namus, reikia ir pailsėti.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę elkitės taip kaip reikia, o ne kaip norite, nes tai gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Svarbius reikalus reikėtų spėti sutvarkyti iki ketvirtadienio, vėliau laikas ne toks produktyvus, geriau daugiau ji skirti šeimai ar mylimiesiems. Savaitgalį nuoširdžiai pasikalbėti su vaikais, sutuoktiniu. Tikėtina, kad sužinosite kažką svarbaus.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Gali pritrūkti kantrybės ir geranoriškumo. Reikėtų į viską žiūrėti kur kas paprasčiau, nesinervinti dėl smulkmenų ir žinoma neišsikrauti ant kolegų ar pavaldinių. Jei norite susidariusią situaciją pakreipti savo naudai, būkite pasiruošę kažką paaukoti. Metas tinkamas skolų, draudimo bei mokesčių reikalams tvarkyti. Savaitgalį jūsų asmenybės žavesys padės pelnyti kažkieno simpatijas.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Savaitės pradžioje gali varginti energijos trūkumas ir tingulys. Kūrybinių profesijų atstovams tikėtina įkvėpimo stoka. Galbūt esate pervargę? Pažiūrėkite į tai rimčiau, raskite laiko poilsiui. Meilės reikaluose būsite linkę į kraštutinumus, dėl ko gali būti sugadinti ar net nutraukiami santykiai. Savaitgalį geras laikas susitaikymui, geriems darbams ir išvykoms.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Jau savaitės pradžioje būsite linkę perdėtai rizikuoti. Kažin ar rizika pasiteisins. Jei jaučiatės smaugiamas prisikaupusių neigiamų emocijų, dabar laikas padaryti tam galą. Užuot tylėję, išsakykite viską ką galvojate. Darbe daugiau dėmesio skirkite veiklai, kuri gali duoti greitų rezultatų, tai pagerins Jūsų finansinę situaciją. Savaitgalį geriau nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę mažiau mąstykite ir nervinkitės, verčiau atsipalaiduokite ir pasiduokite gyvenimo tėkmei: ji nuneš ten, kur reikia. Tai geras laikas dalykiniams susitikimams ar sutartims. Antroje savaitės pusėje daugiau mąstysite, svajosite. Tikėtina, kad pavykti suvokti savo giliausius jausmus, jų priežastis, o tai ateityje padės priimti teisingus sprendimus.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę trokštamą ramybę gali suteikti darbas, fizinė bei protinė veikla. Bet kokioje situacijoje siekite kompromiso, net jeigu pašnekovas visai nerodo geranoriškumo. Nesivelkite į nesutarimus, ginčus ir atsargiau dalinkite pažadus. Antroje savaitės pusėje lengvai pasiduosite pirmam įspūdžiui, kuris greičiausiai bus klaidingas, todėl ateityje galite nusivilti savo pasirinkimu.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Savaitės pradžioje ne itin palanku tvarkyti dalykinių reikalų, tačiau būsite labai išradingi spręsdami buitines, šeimos ar giminės problemas. Antroje savaitės pusėje būkite tolerantiškesni išgirstai kritikai, kolegų ar artimųjų nuomonei. Atkreipkite dėmesį į aplinkinių patarimus dėl jūsų darbo ar sveikatos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA