REKLAMA

Karmos dėsniai: kaip galime jais pasinaudoti pagal astrologijją?

REKLAMA

Manoma, kad tai, kaip mes gyvename dabar, nulemia mūsų ankstesni poelgiai ir gyvenimai, vadinamieji karmos dėsniai. Arba moksliškai, priežasčių ir pasekmių ryšiai. Jeigu norite palengvinti savo likimą, reikia atsižvelgti į Visatos dėsnius.

Kokie tie karmos dėsniai?

1. Bet koks veiksmas turi savo atoveiksmį

Pagal karmos dėsnius, bet koks mūsų jausmas, mintis, fizinis veiksmas iššaukia pasekmę „apdovanojimo“ arba „bausmės“ pavidalu. Viskas, ką mes pasiunčiame į Visatą, būtinai bumerangu sugrįžta pas mus.

2. Kūrybos dėsnis

REKLAMA

Tai, kas vyksta mūsų viduje, traukia tą patį prie mūsų realiame gyvenime. Jeigu esate prisipildę negatyvo, patirsite tik nemalonumų. Ir atvirkščiai.

3. Atspindžio dėsnis

Jeigu nuolat susiduriate su kliūtimis gyvenimo kelyje, jų šaltinio reikia ieškoti savo viduje. Aplinkinė realybė yra jūsų veidrodis.

4. Dvasinio augimo dėsnis

Žmogus šiame pasaulyje turi tik savo gyvenimą ir ribotą laiką. Būtent todėl nėra prasmės laukti pokyčių iš išorės. Keisdamasis pats, žmogus keičia savo aplinką ir savo gyvenimą, o ne atvirkščiai.

5. Visuotinės sąveikos dėsnis

Bet koks elgesys turi reikšmę, nes Visatoje kiekvienas žingsnis rengia kitą vėlesnį. Kad kažką užbaigtume, reikia pradėti. Šio glaudaus praeities ir ateities ryšio neįmanoma nutraukti. Gyvenimas nuo švaraus lapo neįmanomas, nes ankstesnė patirtis visada bus su mumis.

6. Fokusavimo dėsnis

Žmogus negali vienu metu veržtis į du tikslus. Jeigu esate nusiteikę į dvasinį augimą, tai jums sunku bus krautis turtus, ir atvirkščiai.

7. „Čia ir dabar“ dėsnis

Nuolat galvodami apie praeitį ar planuodami ateitį, gyvenate automatiškai, nejausdami dabarties momentų, vadinasi, rizikuojate ne tik praleisti kažką svarbaus ir naujo, bet ir nejaučiate gyvenimo džiaugsmo.

8. Permainų dėsnis

Jūs klupsite „užkliūdami vis už to paties grėblio“, kol nesuprasite, kokią pamoką jums reikia išmokti iš pasikartojančių įvykių. Kiekvieną kartą reaguodami vienodai, jūs gaunate vis tą patį rezultatą. Kad pakeistumėte situaciją, reikia pakeisti elgesio strategiją.

9. Įkvėpimo ir apdovanojimo dėsnis

Kad gautumėte apdovanojimą, reikia dėti pastangų. Tikrų apdovanojimu galima laikyti užsiėmimą, kuris suteikia žmogui malonumą ir naudą aplinkiniams. Tik darydami kitus laimingais, galite gauti sau tai, kas jus tikrai įkvėps.

Dabar, žinodami, kaip veikia karmos dėsniai, galite išbandyti juos praktiškai ir pamėginti pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA