REKLAMA

Gruodžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2018 metų gruodis bus daug kam vienas džiaugsmingiausių mėnesių. Pirma, švenčių laukimo nuotaikos pataisys savijautą, antra, guos viltys, kad visas blogis jau praeityje, o kitus metus bus galima pradėti geriau, trečia, sustiprės norai ir motyvacijos siekti tikslų ir atsigriebti už prarastą laiką.

Su tokia nuotaika bus galima kalnus nuversti. Pasitaikys tinkamas momentas pakalbėti su vadovu dėl didesnio atlyginimo ar geresnių darbo sąlygų, įsigyti nekilnojamojo turto ar plėsti verslą.

Vyriško lyties atstovams patartina būti atsargiems su petardomis, fejerverkais ir kitais lengvai gaisrus sukeliančiais dalykais. Taip pat patartina nesivelti į konfliktus, kur savo nuomonei patvirtinti gali būti panaudota jėga. Padidės vagysčių, apgaulių ir apiplėšimų pavojus. Ir tai natūralu: kai padaugėja džiaugsmo, kad nesutriktų pasaulio pusiausvyra, turi padaugėti ir pavojų.

Avinas

AVINAS

REKLAMA

(03.21–04.20)

Gruodžio mėnesį Avinas bus nusiteikęs keliauti ir praplėsti savo akiratį. Jam pavyks užmegzti naujų naudingų pažinčių. Metų pabaigoje Avinui seksis mokytis ir siekti naujų žinių. Jis susidomės filosofijos ir gyvenimo prasmės klausimais.

Mėnesio pabaigoje Avinas pasiryš rimtam pokalbiui su viršininkais dėl didesnio atlyginimo ar karjeros augimo, motyvuodamas savo profesionalumu ir nepaprastais pasiekimais. Nors Avinui netrūks darbo, jis suras laiko vakarėliams ir pasilinksminimams, susitikimams su draugais, romantiškiems pasimatymams su mylimu žmogumi. Gruodžio pabaigoje Avinas daug laiko praleis su savo šeima.

Jautis

JAUTIS

(04.21–05.20)

Visą paskutinį metų mėnesį Jautis skirs pradėtiems, užmestiems ir neužbaigtiems darbams. Jis prisimins, kad reikia grąžinti skolas ar pasikonsultuoti su gydytoju dėl seniai juntamų simptomų. Jis gali sutikti pakeisti mėgstamą, vidutines pajamas duodantį darbą į geriau apmokamą, bet sunkesnį.

Didelę reikšmę šiam Zodiako ženklui gruodžio mėnesį turės romantika. Padidės tikimybė užmegzti santykius nuošalyje. Nuotykis bus trumpalaikis, tačiau labai aistringas. Šio ženklo moterims bus didelis šansas pastoti.

Nuo mėnesio vidurio Jautis užsiims kalėdinių švenčių ir poilsio planavimu. Jam pavyks suorganizuoti smagių ir įsimenančių pramogų. Silpna Jaučio vieta metų pabaigoje bus gerklė. Jokių rimtesnių negalavimų nepatartina gydytis savarankiškai, reikia iškart kreiptis į specialistus.

Dvyniai

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Visą gruodį Dvyniai užsiims savo asmeninio ar verslo partnerio reikalais. Metų pabaigoje jiems teks dalyvauti daugybėje renginių ir privačių švenčių, seksis sudaryti geras sutartis. Šį mėnesį Dvyniai galės išbandyti save ir kitoje profesinėje veikloje, pavyzdžiui, renginių vedėjo, artisto, žurnalisto ar kasininko. Pasisekimas tarp žiūrovų bus garantuotas, tuo pačiu ir gera nuotaika.

Mėnesio pabaigoje paaštrės finansinis klausimas. Gali tekti skolintis pinigų ir skubiai juos grąžinti, kad nepradėtų Naujųjų metų su skolomis. Dvyniams teks suimti save į rankas ir rimtai paplušėti.

Gruodžio mėnesį moteriškos lyties šio ženklo atstovės, kurios jaučiasi vienišos, sutiks savo meilę. Su šiuo žmogumi jos atšvęs Naujųjų sutikimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA