REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (lapkričio 26 – gruodžio 2 d.)

REKLAMA

Šią savaitę atsisveikiname su rudeniu ir pasitiknkame dar vienos mūsų gyvenimo žiemos pradžią. Sezonų kaita vieniems Zodiako ženklams sukels papildomo nerimo, kitus nuteiks filosofiškai.

AVINAS

(03.21–04.20)

Šią savaitę sėkmė profesinėje veikloje didele dalimi priklausys nuo Jūsų diplomatijos. Pirmadienį būkite itin mandagūs bendraudami su bet kuo, kas gali įtakoti Jūsų karjeros kaitą. Kalbėdami būsite suprasti pažodžiui, todėl prieš ką nors sakydami gerai pagalvokite. Savaitgalį gali apimti liūdnos nuotaikos ir reikės palaikymo iš šalies. Nedemonstruokite laikino silpnumo svetimiems žmonėms, leiskite laiką su šeima ir artimaisiais.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Savaitė žada malonias ir naudingas pažintis. Savaitės pradžioje galimos sėkmingos derybos dėl bendradarbiavimo. Turėsite galimybių padidinti savo pajamas ar susikurti papildomų pajamų šaltinį. Būkite atidesni pasirašinėdami dokumentus.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitės pradžioje gali sugrįžti senos problemos, kurias, atrodė, kad jau išsprendėte. Susidursite su nesklandumais profesinėje veikloje. Tačiau nenusiminkite, kai kuriose situacijose Jus lydės sėkmė. Trečiadienis – bene sėkmingiausia savaitės diena. Savaitgalį praleiskite ramiai, su šeima.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Šią savaitę turėsite daug neatidėliojamų darbų, o nuotaikos, deja, bus visai ne darbinės. Kažkokiam sumanymui įgyvendinti Jūsų žinių nepakaks, todėl gali prireikti draugų patarimų ir palaikymo. Ketvirtadienį ir penktadienį būkite atsargūs su pinigais ir vertybiniais popieriais.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Liūto ženklo atstovui savaitė bus rami, jokių svarbių įvykių žvaigždės nežada. Gyvensite atostogų nuotaikomis. Ne tinginiaukite ir neatidėliokite darbų, visgi nuveikti galite nemažai. Antroji savaitės pusė palanki spręsti šeimos ir namų ūkio problemas.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Šią savaitę pagalvokite apie netolimą ateitį. Kuo daugiau pastangų įdėsite dabar, tuo lengviau bus vėliau. Savaitės pradžioje nesiaiškinkite santykių nei su artimu žmogumi, nei su kolegomis darbe, ginčai nieko gero neatneš. Ketvirtadienį ir penktadienį lengviau pasieksite norimų rezultatų darbinėje veikloje. Šeštadienio vakaras idealus romantiškam pasimatymui.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Šią savaitę didelė tikimybė patirti nenumatytų išlaidų, bet taip pat antradienį arba trečiadienį galimos ir papildomos pajamos. Savaitės vidutyje galvokite, ką kalbate. Neatsargus žodis gali įžeisti pašnekovą ir sukelti priešiškus jausmus. Vykite šalin pesimistines nuotaikas – gyvenimas gražus!

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Pirmadienį galite sulaukti gerų naujienų, bet tikėtina, kad jos bus truputį perdėtos. Jeigu turite naujų idėjų, dabar pats laikas jas pradėti įgyvendinti. Trečiadienį ar ketvirtadienį tikėtini naudingi pasiūlymai. Savaitgalį praleiskite su šeima, daugiau bendraukite su vaikais.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Galimas ne vienas svarbus susitikimas. Sudėtingi klausimai spręsis stebėtinai sklandžiai. Padirbėję „iš peties“ greitai pamatysite ir pirmuosius rezultatus. Taip pat ši savaitė tinkama išvykoms, kelionėms, komandiruotėms. Nesivelkite į ginčus su artimaisiais, tai nieko gero nežada. Nepamirškite, kad savanaudiškumas griauna santykius, kalbėkitės, ieškokite kompromiso.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Jūsų sėkmė šią savaitę priklausys nuo įdėtos energijos ir pastangų. Būkite atidūs, nepraleiskite pro ausis svarbios informacijos, nuo kurios gali priklausyti Jūsų ateitis. Savaitė labai tinkama kelionėms išvykoms, komandiruotėms. Savaitgalį skirkite šeimai, poilsiui. Neverta aiškintis santykių, tai nieko gero nežada.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA