REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gruodžio 3–10 d.)

REKLAMA

Štai ir atėjo žiema su visais jos atributais: Adventu, Kalėdų laukimu ir skubėjimu užbaigti didžiuosius metų darbus. O darbų šią savaitę tik daugės, todėl patartina nesnausti ir nieko neatidėlioti rytdienai.

AVINAS

(03.21–04.20)

Savaitės pradžioje apie save gali priminti senos problemos, kurias, atrodė, kad jau išsprendėte. Šį kartą pasistenkite labiau. Antradienį „nepražiopsokite“ naudingo pasiūlymo. Penktadienį geriau nepradėkite naujų darbų bei neskelbkite garsiai savo nuomonės, kad ir kokie tikri būtumėte jos teisumu. Visą savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite šeimai ir vaikams.

JAUTIS

REKLAMA

(04.21–05.20)

Šią savaitę gali aplankyti didelis noras kažką keisti savo gyvenime. Galbūt nuspręsite keisti gyvenamąją vietą, darbą, kelti kvalifikaciją ar toliau studijuoti. Tai paskatins ieškoti naujų būdų savo tikslams pasiekti. Antroje savaitės pusėje daugiau dėmesio skirkite santykiams su verslo partneriais ar kolegomis gerinti. Savaitgalį tikėtini malonūs susitikimai su senais pažįstamais, draugais, kurių ilgą laiką nematėte.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Savaitė palanki užbaigti tai, prie ko jau seniai ir atkakliai dirbate. Tiesa darbo rezultatai priklausys nuo to kiek energijos įdėsite. Naujos pažintys, užsimezgusios šią savaitę, gali peraugti į naudingus verslo ryšius netolimoje ateityje. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasisaugokite intrigų darbe, nedalyvaukite paskalų platinime, taip išsaugosite gerus santykius su kolegomis. Savaitgalį leiskite su šeima.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Sėkmę šią savaitę lems naujos idėjos ir naujos pažintys. Būsite ryžtingai nusiteikę, norėsite kažką iš esmės keisti ar pradėti kažką naujo. Rizika šiuo laikotarpiu gali pasiteisinti. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite artimiems žmonėms, jiems dabar labai reikalingas jūsų dėmesys. Savaitgalį greičiausiai sulauksite netikėtų svečių.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Esate lyderiai, mokate patraukti žmones savo pusėn, todėl nesunkiai įveiksite iškilusias kliūtis. Tiesa per didelis pasitikėjimas savo jėgomis gali „pakišti Jums koją“. Geriau niekam nieko nežadėkite, tikėtina, kad dėl susiklosčiusių aplinkybių nepavyks įvykdyti duotų pažadų. Savaitės pabaigoje dėl per didelės Jūsų nuotaikų kaitos gali paaštrėti santykiai šeimoje. Pasistenkite neišlieti blogos nuotaikos ant artimų žmonių.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Savaitės pradžioje neatidėliokite svarbių darbų, delsimas gali pabloginti siekiamus rezultatus. Taip pat mažiau pasakokite visiems apie save, savo siekius, nes ši informacija gali būti pasinaudota prieš Jus. Antroje savaitės pusėje kaip magnetas trauksite priešingos lyties atstovus. Gali būti, kad turėsite galimybę atnaujinti jau primirštus santykius. Pagalvokite, ar Jums to tikrai reikia. Šeštadienis – gera diena susitikimams, net ir dalykiniams.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Dabar ne pats geriausias laikas didelėms permainoms, tad svarbius sprendimus priimkite tik apgalvoję visus pliusus ir minusus. Greičiausiai žmonės su kuriais teks bendrauti darbo klausimais, toli gražu nebus malonūs, todėl jausite įtampą. Nesileiskite į asmeniškumus, geriau parodykite savo geriausias savybes. Antroje savaitės pusėje Jūsų užsispyrimas gali sukelti rimtą ginčą su mylimu žmogumi.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA