REKLAMA

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gruodžio 3–10 d.)

REKLAMA

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Šią savaitę tikėtinos kelionės ir dalykiniai susitikimai. Pirmadienį ir antradienį pasistenkite nedalinti tuščių pažadų. Trečiadienis tinkamas naujo projekto ar naujos veiklos pradžiai, o štai antroje savaitės pusėje geriau atsisakyti rizikingų pasiūlymų. Savaitgalis labai tinkamas romantiškam pasimatymui ar draugiškai vakarienei.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

REKLAMA

Jau savaitės pradžioje sugebėsite užbaigti visus nemalonius darbus ir galėsite užsiimti kur kas malonesne veikla. Svarbių susitikimų neplanuokite antradieniui. Asmeniniuose santykiuose greičiausiai bus jaučiamas „šaltukas“. Prieš aiškindamiesi santykius pasistenkite suprasti ko iš tiesų norite.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Tikėtina, kad šią savaitę patirsite nenumatytų išlaidų. Antradienis ir trečiadienis labai tinkami dalykiniams susitikimams, naujų sutarčių pasirašymui. Dabar puikus laikas ieškantiems naujo darbo, galite sulaukti labai viliojančio pasiūlymo. Penktadienį galite sulaukti gerų naujienų, bet tikėtina, kad jos bus truputį perdėtos. Savaitgalį praleiskite aktyviai. Jeigu nesėdėsite namie, galima romantinė pažintis.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Savaitės pradžioje atidžiai peržiūrėkite ar Jūsų ateities planai realūs. Galite pamatyti dalykų, kurių seniau nepastebėjote. Antradienį tikėtinas kažkoks įvykis, turėsiantis įtakos Jūsų karjeros augimui ateityje. Ketvirtadienį lengviau pasieksite norimų rezultatų darbinėje veikloje. Savaitgalį, o jeigu išeina ir penktadienį skirkite poilsiui ar maloniai veiklai, kitaip rizikuojate pervargti.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Darbas pasiglemš didžiąją dalį Jūsų laiko, gali tekti priimti skubius sprendimus. Taip pat turėsite galimybių užmegzti glaudžius ryšius su įtakingais žmonėmis, būtinai tuo pasinaudokite. Laikas tinkamas ir išvykoms, kelionėms ar komandiruotėms. Penktadienį geriau nespręskite finansinių reikalų. Savaitgalį Jūsų užsispyrimas gali sukelti rimtą ginčą su mylimu žmogumi.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA