REKLAMA

2019 metų horoskopas Svarstyklėms

REKLAMA

2019-ieji Svarstyklėms bus asmeninio tobulėjimo metai. Palanku užsiimti nauja veikla, keisti karjeros kryptį ar kelti kvalifikaciją. Visi darbai, kurių imsitės ateinančiais metais, vyks sklandžiai ir be didelių pastangų, todėl pasinaudokite šia galimybe. Jei planuojate keisti darbą, tam palankiausias bus rugpjūtis. Šį mėnesį taip pat palanku įgyvendinti naujus sumanymus bei pabaigti senus darbus.

Gali atrodyti, kad visi yra nusiteikę jums pagelbėti, tačiau būkite atsargūs – ne visi bus vedini vien tik geriausių ketinimų.

Finansinė situacija bus pakankamai gera, tačiau gegužės-birželio mėnesiais vertėtų riboti savo išlaidas, vengti nebūtinų pirkinių. Taip pat šiuo laikotarpiu patartina saugotis ilgapirščių, venkite su savimi nešiotis dideles pinigų sumas, vertingus daiktus geriau palikite namuose.

Antroje metų pusėje turėsite galimybę padidinti asmenines pajamas, tikėtina, kad rasite atsakymą, kodėl anksčiau nepavykdavo uždirbti daugiau. Taip galėjo nutikti ir dėl kvalifikacijos stokos, todėl pasvarstykite apie jos kėlimo galimybes. Rugsėjo pabaigoje piniginė gali gerokai pastorėti, ir tai nebūtinai bus sunkiu darbu uždirbti pinigai. Galbūt laimėsite loterijoje, o gal paveldėsite nemažą pinigų sumą… Vis dėlto, krūvai loterijos bilietų tikrai nereikėtų švaistyti pinigų – sėkmė šypsosis toms Svarstyklėms, kurios mažiausiai to tikėsis.

Didelių sveikatos sutrikimų 2019 metais Svarstyklėms nenumatoma, tačiau išskiriami du pavojingiausi mėnesiai – gegužė ir rugpjūtis. Šiais mėnesiais reikėtų vengti ekstremalaus sporto, taip pat rekomenduojama atsargiau vairuoti. Pirmoje metų pusėje gali trūkti jėgų užsiimti įprasta veikla, tačiau gulėjimas lovoje situacijos tikrai nepataisys. Atminkite, kad mankšta gali daryti tikrus stebuklus, todėl pasistenkite kuo daugiau judėti.

REKLAMA

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

 

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA