REKLAMA

2019 metų meilės horoskopas Ožiaragiui

REKLAMA

Meilės srityje 2019 metais Ožiaragiams nežadama didelių pokyčių. Tikėtina, kad vieniši Ožiaragiai ateinančiais metais dar neturės progos rimtai įsipareigoti, tačiau tai bus puikūs metai geriau pažinti save ir juos supančius asmenis. Dažniau išeikite pasilinksminti, daugiau laiko skirkite savo draugams ir artimiesiems ir ateinančiais metais tikrai nesijausite vieniši.

Įsipareigojusiems Ožiaragiams vertėtų daugiau dėmesio skirti santykių puoselėjimui. Dažniau pasakykite savo antrajai pusei komplimentą, dažniau paklauskite kaip jam (jai) sakasi, ar tiesiog dažniau nusišypsokite.

Metų pradžioje žvaigždės žada santykių tvirtumo išbandymų, tačiau visa tai bus tik į naudą. Atminkite, kad ne darbas yra svarbiausia, o tai, kad jaustumėtės laimingi ir galėtumėte palaikyti darnius santykius šeimoje. Praėjusiais metais jūsų antrajai pusei labai trūko jūsų dėmesio, todėl dabar turėsite puikią progą visa tai ištaisyti. Kaip tai padarysite – tik jūsų vaizduotės reikalas, tačiau pasistenkite būti originalūs.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA