REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Pirmasis 2019 metų mėnuo žada nemažai siurprizų, tiesa, ne visi jie bus malonūs. Kai kuriems Zodiako ženklams teks susidurti su finansinio pobūdžio problemomis. Laiku nepadengtų skolų naštos didės. Daug sveikatos problemų kils dėl persivalgymo.

Sausio mėnesiui nereikėtų nieko iš anksto planuoti, nes šis mėnuo planuosis pats. Dauguma Zodiako ženklų bus linkę atsiduoti likimui ir plaukti pasroviui, tačiau to daryti nepatartina, nes srovė gali nunešti į nemalonias vietas. Pirmąjį metų mėnesį bus daug netikėtumų: įsimylėjimų iš pirmo žvilgsnio, neplanuotų išvykų, kivirčų dėl mažmožių, laimėjimų, lemtingų susitikimų, finansinių nuostolių ir praradimų. Nuobodžiauti tikrai neteks.

Zodiako ženklas

AVINAS

(03.21–04.20)

REKLAMA

Avinui likimas parengė nemažai sunkumų, kurie kaitaliosis su sėkmės momentais. Mėnesio pradžioje jis skrajos ant meilės sparnų. Vienišiai sutiks savo meilę.

Antroje sausio pusėje Avino lauks nemalonus siurprizas. Teks spręsti darbines problemas, neliks laiko artimiesiems ir draugams.

Tokia padėtis sukels nepasitenkinimo audrą. Avinas, kuris nepratęs teisintis, net pradės svarstyti, ar jam nevertėtų visko mesti ir išvažiuoti kuo toliau. To daryti nereikėtų, dabar bus svarbu pasistengti išsaugoti gerus santykius su savo artimaisiais ir bičiuliais..

Avinui kils problemų ne tik meilės sferoje, bet ir darbe. Teks įrodinėti profesinius įgūdžius naujiems ar seniems viršininkams, kuriems nepatiks aikštingas jo charakteris. Su laiku Avino užsispyrimas ir darbštumas padės jam pataisyti santykius su vadovais.

Zodiako ženklas

JAUTIS

(04.21–05.20)

2019 metų sausio mėnesį Jaučiui seksis visose gyvenimo sferose. Jis gali nusipirkti loterijos bilietą, nes turės šansą išlošti, pasiryžęs pakeisti darbą į įdomesnį ir perspektyvesnį, nenusivils, prisipažinęs, jog myli, sulauks tinkamo atsako. Vienintelis dalykas, kuris trukdys jo laimei, bus sveikatos problemos. Jaučiui reikia išmokti mažiau nervintis, kad visai rimtai nepasiligotų.

Pirmasis metų mėnuo bus tinkamas užsiimti sportu, nes Jautis jaučia, kad paskutiniuoju metu šiek tiek apsileido. Galima lankytis baseine, užsirašyti į treniruotes. Svarbu, kad užsiėmimai būtų reguliarūs. Rekomenduojama revizuoti savo mitybą ir pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą. Žalingų įpročių atsisakymas bus labai naudingas.

Mėnesio pabaigoje Jautis gali gauti papildomų pajamų, kurių geriau neišleisti, nes gana greitai jų prireiks.

Zodiako ženklas

DVYNIAI

(05.21–06.21)

2019 metų sausis žmonėms, gimusiems po Dvynių ženklu, bus santykinai lengvas ir ramus. Darbe vyraus supratimas su kolegomis ir geri santykiai su viršininkais, namuose – idilė, sielą šildys ryšiai su gerais draugais.

Mėnesio pradžioje Dvyniai gaus pajamų, kurias galės išleisti pramogoms arba naujiems drabužiams. Sausio vidurys bus palankus kūrybiniams bandymams, mėgstamas hobis atvers papildomą pajamų šaltinį ir padės susipažinti su bendraminčiais.

Kai kurie viengungiai šio ženklo atstovai užmegs tarnybinį romaną, kuris galės baigtis vestuvėmis. Galutinį sprendimą šiuo klausimu priims dailioji lytis.

Pirmąjį metų mėnesį Dvyniai gali tikėtis sėkmės visuose naujuose žygiuose ir projektuose, kuriuos pradės tuo metu. Nauji trumpalaikiai tikslai bus pasiekti. Liks tik mėgautis likimo palankumu ir praleisti pro ausis pavyduolių šnekas.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA