REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Zodiako ženklas

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Sausio mėnesį Vėžys sutiks savo meilę, tačiau jam reikės parodyti iniciatyvą. Kai kurie šio ženklo atstovai išvyks atostogų su savo šeima ir išleis nemažai pinigų. Per didelės išlaidos iš pradžių sugadins taupaus Vėžio nuotaiką. Mėnesio pabaigoje jis sužinos džiugią naujieną apie papildomas pajamas arba šeimos padidėjimą.

Mėnesio viduryje gali kilti problemų, susijusių su nekilnojamojo turto dokumentais, teks kreiptis pagalbos į įtakingus pažįstamus. Smulkių nemalonumų sukels giminaičiai. Patartina neskolinti niekam stambių sumų, kurias būtų gaila prarasti.

REKLAMA

Sausio mėnesį Vėžiui reikėtų pasirūpinti savo sveikata. Svarbu neperšalti, daugiau laiko praleisti gryname ore, daugiau judėti. Pasyvus gyvenimo būdas gali tapti įvairių susirgimų priežastimi. Ypač didelę grėsmę jis kelia širdies ir kraujagyslių sistemai. Naudinga vengti riebaus maisto.

Zodiako ženklas

LIŪTAS

(07.23–08.23)

2019 metų sausio mėnesį Liūtas pasijus tikru karaliumi. Ko tik jis užsimanys, viską gaus ar pasieks. Jis seniai svajojo sutikti Naujuosius metus neįprastoje aplinkoje, tarp įdomių žmonių. Tokia galimybė jam pasitaikys. Mylimas asmuo pateiks malonų siurprizą.

Svarbiausia Liūtui nepamiršti saiko degustuojant egzotiškus patiekalus ir gėrimus, nes skrandžio ir žarnyno traktas metų pradžioje bus silpniausia jo vieta. Antroje sausio pusėje Liūtas gali gauti įdomų pasiūlymą arba geras draugas jį pakvies užsiimti bendru verslu. Prieš sutinkant reikia viską gerai pasverti, nes sėkmė mėnesio pradžioje bus apakinusi Liūtą ir nuslopinusi jo apdairumą.

Darbe Liūtas pasirodys puikiai ir turės šansą pasilypėti aukščiau karjeros laiptais, deja, naujos pareigos pareikalaus daugiau energijos ir pastangų. Jeigu Liūtas susigundys įsikinkyti į du vežimus – darbą ir privatų verslą, tai toks krūvis gali greitai pakirsti jo sveikatą .Emocinis perdegimas ir nuolatiniai galvos skausmai bus rimti įspėjimai, kad reikia skubiai sustoti.

Zodiako ženklas

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Sausio mėnuo atneš Mergelei rimtų gyvenimo permainų, kurios palies visas jo sritis. Jai nusibos arti dėl kitų, spręsti visų artimųjų ir draugų problemas, todėl pasiryš pradėti Naujuosius metus nuo švaraus lapo. Ji gali žengti netikėtą žingsnį: pradėti savo verslą ar pereiti į naują darbą, kur teks plušėti nuo ryto iki vėlumos, tačiau gauti už tai nemažus pinigus ir patirti malonumą dėl darbo rezultatų.

Pirmoje mėnesio pusėje kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai susipažins su įdomiu žmogumi, kuris sužavės savo pasaulėžiūra ir filosofavimais apie gyvenimo prasmę bei žmogui likimo skirtą misiją. Naujas pažįstamas vienišai Mergelei galės tapti gyvenimo draugu.

Mėnesio pabaigoje Mergelė patirs laikinų finansinių sunkumų, kuriuos nesunkiai įveiks, jei nepabijos susiveržti diržo.

Zodiako ženklas

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

2019 metų sausį Svarstyklės stebins aplinkinius savo nepaprasta intuicija, kuri padės joms gauti naudos iš kiekvieno projekto, kurio imsis. Nepaisant to, joms nepatartina per daug rizikuoti, kad nepatektų į nemalonią padėtį.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA