REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Svarstyklėms metų pradžioje verčiau neužsiimti privačiu verslu savarankiškai, geriau pasitelkti į pagalbą ištikimus draugus ar artimuosius, tada netrukus galės džiaugtis teigiamais savo veiklos rezultatais.

Meilės fronte taip pat verta pasikliauti savo nuojauta, jeigu ji sako, kad nereikėtų palaikyti pažinties su kažkuriuo asmeniu, tai geriau to ir nedaryti. Veikiausiai tas žmogus sieks merkantilinių tikslų.

Šeimą turinčioms Svarstyklėms taip pat patartina įsiklausyti į savo širdies balsą. Jis neapgaudinėja, kad partneris turi didelių nemalonumų, bet slepia tikrąją padėtį, kad neapsunkintų artimųjų. Visą sausį teks patirti nemažai įtampos, atsipalaiduoti bus galima tik mėnesio pabaigoje.

Zodiako ženklas

SKORPIONAS

REKLAMA

(10.24–11.22)

2019 metų pradžia Skorpionui nebus pakili. Ypač dailiosios lyties atstovės jausis pervargusios nuo šventinių, buitinių rūpesčių ir netikėtai užgriuvusių darbinių problemų. Gyvenimas į normalias vėžes įeis tik sausio viduryje. Tada Skorpionas galės lengvai atsikvėpti. Jam kils noras keliauti, todėl jis nedelsdamas pradės organizuoti išvyką. Jis pasirinks arba atostogas šiltuose kraštuose, arba patrauks į kalnus, arba nuspręs patyrinėti gimtąjį kraštą.

Antroje sausio pusėje Skorpiono laukia siurprizas. Jis gaus palankų pasiūlymą. Nuo Skorpiono sprendimo priklausys jo tolimesnė finansinė padėtis. Geriau neatsisakyti likimo siūlomo šanso, nes tokios progos pasitaiko retai.

Sausio mėnesį Skorpionui bus palankus metas pradėti sportuoti. Jis gali užsirašyti į sporto klubą. Svarbu, kad treniruotės būtų grupinės.

Zodiako ženklas

ŠAULYS

(11.23–12.21)

2019 metų sausis Šauliui bus šeimos mėnuo. Jis daug laiko praleis su savo artimaisiais ir negailės jiems dėmesio. Dauguma šio ženklo atstovų antroje sausio pusėje nuspręs daryti būsto remontą ar atnaujinti interjerą. Į šią akciją jie įtrauks ir kitus šeimos narius, todėl darbai bus baigti gana greitai ir sklandžiai. Visi liks patenkinti pagražėjusia aplinka.

Šauliui ne sykį teks padėti artimiesiems spręsti jų problemas. Jam patartina ramiai išklausyti ir nuoširdžiai padėti, kuo galės. Toks jo rūpestis bus labai naudingas visai šeimai – suartins ją ir ilgam laikui pagerins jos narių santykius.

Mėnesio pabaigoje Šaulys pasijus „išsunktas“ ir materialiai, ir morališkai. Jam reikės susirūpinti savo nervų sistema, daugiau ilsėtis ir imtis visų žinomų priemonių stresui sumažinti. Atsigauti jam padės ištikimi draugai.

Vienišas Šaulys sausio mėnesį sutiks įdomų priešingos lyties asmenį labai netikėtomis ir neįprastomis aplinkybėmis, todėl jam nederėtų atsisakyti jokių kvietimų į renginius, iškylas, išvykas, vakarėlius ar komandiruotes, kad nepražiopsotų savo didžiojo momento.

Zodiako ženklas

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Pirmąjį 2019 metų mėnesį Ožiaragiui bus svarbiausia kontroliuoti savo emocijas, kitaip jis galės prišnekėti tikrai nereikalingų dalykų savo artimiesiems ir draugams, kolegoms, ir viršininkam, susigadinti santykius su visais, o paskui smarkiai dėl to graužtis. Sausio pradžioje likimas suteiks Ožiaragiui šansą pradėti savo gyvenimą nuo švaraus lapo. Jam bus pasiūlytas perspektyvus darbas, dėl kurio reikės persikelti gyventi į kitą miestą ir viską pakeisti. Namisėda Ožiaragis iš pradžių nesutiks, paskui pradės rimtai svarstyti pasiūlymą. Apsisprendimas jam bus sunkus, teks kruopščiai pasverti visus „už“ ir „prieš“ ir pasiryžti žengti į nežinomybę arba pasilikti savo senoje „duobėje“. Šiuo gyvenimo momentu Ožiaragis bus pats savo likimo kalvis. Ką nusikals, tą ir turės.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA