REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Sausio mėnesį Ožiaragiui teks dar vienas išbandymas. Šį kartą susijęs su jausmais. Jis susipažins su simpatiška priešingos lyties būtybe. Porą turinčiam Ožiaragiui teks rinktis tarp nepažįstamos aistros ir laiko patikrinto partnerio. Ir nuo šio pasirinkimo priklausys jo ateitis.

Zodiako ženklas

VANDENIS

(01.21–02.19)

2019 metų sausis Vandeniui bus labai turiningas ir kupinas emocijų. Jo gyvenimas daugiausia susikoncentruos meilės sferoje. Šio ženklo atstovams patartina pasinaudoti savo sustiprėjusiu žavesiu ir ne tik sukti galvas priešingai lyčiai, bet susirasti sau tikrąją gyvenimo meilę. O tiems, kurie jau turi porą, geriau savo kerus skirti pastoviam partneriui ir sustiprinti sąjungą su juo.

REKLAMA

Antroje mėnesio pusėje Vandeniui teks prislopinti savo aistras, nes kils netikėtų problemų darbe. Įtempta situacija ir stresas silpnins Vandenio imuninę sistemą ir atsilieps sveikatai. Galvos skausmus, nervingumą ir net agresyvumą jis galės įveikti tik poilsiu, geru miegu ir naminėmis priemonėmis, pavyzdžiui, raminamomis arbatomis ir aromatingomis vonios procedūromis.

Kai kuriems šio ženklo atstovams sausio mėnesį pavyks pajudėti į priekį profesinėje srityje, padaryti karjerą ir gauti didesnį atlyginimą.

Zodiako ženklas

ŽUVYS

(02.20–03.20)

2019 metų sausį Žuvys daugiausia dėmesio skirs savo karjerai, užsibrėš sau aukštus tikslus ir pradės jų nuosekliai siekti. Jos stengsis užmegzti naudingas pažintis su tais, kurie galėtų joms padėti iškilti profesinėje srityje arba įsteigti savo verslą.

Tokie Žuvų užmojai atsilieps jų finansinei padėčiau. Juk teks negailėti išlaidų, investuoti į savo sumanymus, pasirūpinti tinkamu įvaizdžiui ir gera savireklama. Daug laiko jos praleis bankuose ir derybose su galimais partneriais ar investuotojais. Ne visi susitikimai baigsis sėkmingai. Žuvims reikėtų iš anksto būti pasiruošusioms laimėjimų ir nesėkmių kaitai. Kitaip nepavyks judėti į priekį. Emocingoms Žuvims vienas didžiausių išbandymų bus išmokti garbingai išgyventi pralaimėjimus, kitaip jos neišvengs nusivylimų, frustracijos ir depresinių nuotaikų. Išlaikyti emocinę pusiausvyrą padės mylimas žmogus.

Mėnesio pabaigoje į Žuvis kreipsis pagalbos giminės. Spręsdamos jų problemas jos sugebės atsikratyti ir savųjų, todėl galės teigiamai įvertinti savo metų pradžios rezultatus, nusiteikti optimistiškai ir su pasitikėjimu planuoti ateities siekius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA