REKLAMA

Rytų horoskopas 2019

REKLAMA

Rytų astrologai pranašauja ramius 2019-uosius metus. Ypač seksis tiem, kurie gimę Kiaulės (Šerno) metais. Šie žmonės pasižymi ramiu, geraširdžiu ir sąžiningu būdu. Jie būna nuoširdūs ir taktiški. Jie galės išlošti loterijoje ir išspręsti savo finansines problemas. Į smulkias nesėkmes derėtų žiūrėti su humoru kaip į menkas kiaulystes, būdingas metų globėjai.

2019-ieji metai visiems turėtų būti gana emocingi, bet, apskritai paėmus, teigiami. Mat Kiaulė pagal Rytų horoskopą užbaigia 12 gyvūnų ciklą ir surenka iš visų po truputį jiems būdingų emocijų.

Įdomu tai, kad kiekvieniems Kiaulės metams priskiriamos savitos charakteristikos, pavyzdžiui,

*1911, 1971 metus globojo Metalinė kiaulė,

*1983, 1923 – Vandeninė kiaulė,

REKLAMA

*1935, 1995 – Medinė kiaulė,

*1947, 2007 – Ugninė,

*1959, 2019 – Žemiškoji Kiaulė.

Naujųjų metų sutikimui reikia rimtai ir atsakingai ruoštis iš anksto, pasirūpinant ne tik tinkama apranga, maistu, bet ir mintimis bei nuotaika. Jeigu šventė bus smagi ir nuoširdi, metų globėja Kiaulė palaikys jus visus metus.

Kas laukia mūsų 2019 metais pagal Rytų horoskopą?

ŽIURKĖ

Gimimo metai: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Po Žiurkės ženklu gimusiems žmonėms 2019-ieji metai žada būti stabilūs. Didesnės sėkmės gali sulaukti kūrybinių profesijų atstovai. Metų šeimininkė, Kiaulė, vertina Žiurkės atsidavimą, darbštumą bei išradingumą, todėl šio ženklo atstovus sėkmė lydės plėtojant jau pradėtus darbus, arba pradedant kažką naujo, tačiau labai ryškių pasiekimų ar lemtingų įvykių galima tikėtis tik metų pradžioje. Šiuo laikotarpiu priimti svarbūs sprendimai gali būti reikšmingi ateityje. Sėkmė nuo jūsų gali nusisukti tuo atveju, jeigu užsibrėžtų tikslų sieksite agresyviais arba itin rizikingais būdais.

Daugeliui ženklo atstovų asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga. Jeigu jau radote savo antrąją puselę, tikėtina, kad santykiai vystysis lengvai ir sklandžiai, tik besiskiriančioms poroms laikas nėra palankus. Vieniši ženklo atstovai turėtų apsidairyti aplink. Ar tarp pažįstamų veidų tikrai nėra nei vieno asmens, su kuriuo norėtumėte užmegzti rimtesnius santykius? Jeigu toks žmogus yra, turite nebijoti žengti pirmą žingsnį, parodyti, kad jam simpatizuojate.

JAUTIS

Gimimo metai: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Gimusieji Jaučio metais turėtų pasiruošti šiek tiek aktyvesniam ir sudėtingesniam savo gyvenimo etapui. Nors atrodys, kad Kiaulės metais gyvenimas teka įprasta vaga, bus situacijų, kuriose turėsite pademonstruoti tvirtą charakterį, ryžtą ir užsispyrimą, turėsite apginti savo arba jums artimų žmonių interesus. 2019 metų horoskopas pataria Jaučiui per daug neatsipalaiduoti, neapleisti savo tikslų, siekių, kad nepaleistumėte iš rankų savo sėkmės. Tvyranti įtampa gali kelti konfliktus namuose, tačiau tai nebus nuolatinė būsena, o tik atskiri laiko tarpsniai.

Jeigu jau turite antrąją puselę, išgyvensite jausmų atšilimą. Daugelis vienišų, po Jaučio ženklu gimusių žmonių, 2019 metais gali sutikti savo gyvenimo meilę ir, greičiausiai, toli jos ieškoti nereikės. Jeigu jaučiate simpatiją priešingos lyties asmeniui, parodykite jam tai, imkitės iniciatyvos patys ir nebesidairykite į šalis ieškodamas idealo, nes galite likti nesuprasti. Pagalvojęs, kad nekelia Jums jokių emocijų, naujoji simpatija gali pasitraukti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA