REKLAMA

Rytų horoskopas 2019

REKLAMA

Didžiausios permainos Drakono meilės reikaluose tikėtinos 2019 metų pradžioje. Jos gali turėti visokių atspalvių. Gal su savo išrinktuoju, dėl kažkokių priežasčių, nuspręsite pasukti skirtingais keliais, arba atvirkščiai, nuspręsite gyventi kartu, susisaistyti santuokos saitais ar net susilaukti vaikelio. Vieniši Drakonai Kiaulės metais turės galimybių užmegzti ilgalaikius santykius. Tik nelaukite, kol patinkantis žmogus jus užkalbins, imkitės iniciatyvos patys, kitaip galite praleisti puikią progą džiaugtis gyvenimu dviese.

GYVATĖ

Gimimo metai: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

2019 metais po Gyvatės ženklu gimę žmonės labiausiai bus įnikę į šeimyninius, namų rūpesčius. Tikėtina, kad dalį šio ženklo atstovų dar metų pradžioje aplankys gandrai. Taip pat gali būti, kad nuspręsite įsigyti augintinį, kurio priežiūra pareikalaus iš jūsų nemažai laiko ir papildomų išlaidų. Tai gali šiek tiek paploninti piniginę. Dalis Gyvačių norės išsiskirti iš minios, įgys daugiau pasitikėjimo savimi. Siekiantys karjeros gali būti paaukštinti pareigose.

Lemtingi Kiaulės metai gali būti tiems ženklo atstovams, kurie jau seniai svajoja išvykti į kitą miestą ar net šalį. Dabar metas tokiems sprendimams itin palankus. Vieniši ženklo atstovai naujoje vietoje gali surasti savo gyvenimo meilę.

REKLAMA

2019 metais Gyvačių šeimose vyraus supratimas ir ramybė. Jausite santykių šilumą ir harmoniją. Jausite, kad ryšys tarp jūsų gilėja, lyg ir geriau pradedate suprasti vienas kitą, labiau stengiatės vienas dėl kito. Kiaulės metai paliks daug nepamirštamų prisiminimų. Daugeliui Gyvačių 2019 metais santykiai su antrąja pusele pereis į kitą lygį. Pradėsite gyventi kartu ar nuspręsite kurti šeimą, susilaukti vaikelio.

ARKLYS

Gimimo metai: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Darbštuoliams Arkliams metų šeimininkė, Geltonoji Žemės Kiaulė, žada sėkmingus 2019 metus. Metai bus produktyvūs, labai tikėtinas svaiginantis šuolis į karjeros aukštumas, bet tai ne visiems šio ženklo atstovams gali išeiti į gerą. Padidėjusi atsakomybė pareikalaus daugiau jūsų laiko, dėl ko nebus patenkintas jūsų mylimas žmogus arba artimieji. Susidariusi situacija gali kelti įtampą ir konfliktus tarp artimų žmonių. Ir visgi daugumas Arklių Kiaulės metais gali įgyvendinti savo svajones ir susikurti tokį gyvenimą, kokio jau seniai trokšta. Esate jautrūs pokyčiams, todėl galite jausti vidinį nerimą, tačiau jaudintis neverta. Metų šeimininkė, Geltonoji Žemės Kiaulė, padės išspręsti visas iškylančias problemas gana lengvai, tad labiau pasitikėsite savimi ir jums viskas seksis.

Šeimą turintys Arkliai 2019 metų pirmąjį pusmetį turėtų praleisti gana ramiai. Tačiau tikėtina, kad būsite tiek užsiėmę darbais, kad santykiai su partneriu gali nepastebimai atvėsti. Nepamirškite skirti laiko mylimam žmogui, kartkartėmis palepinkite jį dėmesiu, romantiška vakariene ar smagia išvyka, kad esant tokioms aplinkybėms neatitoltumėte vienas nuo kito.

Jeigu dar nesutikote savo žmogaus, tai gali įvykti antroje 2019 metų pusėje. Šiuo metu užsimezgęs romanas gali peraugti į rimtus, ilgalaikius santykius ir baigtis tvirta santuoka. Jeigu kasdienybėje būsite susikoncentravę tik į darbus, rizikuojate pražiopsoti savo laimę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA