REKLAMA

Rytų horoskopas 2019

REKLAMA

OŽKA (AVIS)

Gimimo metai: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Geltonosios Žemės Kiaulės metai daugeliui Ožkų gali būti nelengvi. Bėda ta, kad niekas jiems nebus duodama veltui. Rezultatai priklausys nuo to, kiek darbo ir pastangų bus įdėta. Deja tik maža dalis Ožkos ženklo atstovų bus darbštūs, ryžtingi ir užsispyrę, visi kiti bus linkę tinginiauti, arba neišnaudos visų galimybių ar gebėjimų. Tad jeigu tikitės karjeros šuolio, Kiaulės metais teks dėl to labai pasistengti. Kūrybinių profesijų atstovams bus kiek lengviau, nes juos aplankys įkvėpimas. Būtinai tuo pasinaudokite. Net jeigu ir nesiseks, Ožkų finansinė padėtis turėtų būti stabili.

Meilės reikaluose tyla ir ramybė. Daugelis šeimą turinčių Ožkų tiesiog plauks pasroviui. Jeigu dar neradote „savo žmogaus“, labiau tikėtina, kad tai nutiks 2019 metų pirmoje pusėje, tačiau tik tuo atveju, jeigu esate pasirengę įsileisti meilę į savo širdelę. Toms Ožkoms, kurios gyvena praėjusių santykių prisiminimais, greičiausia nepavyks užmegzti stipraus ilgalaikio ryšio.

Antroje 2019 metų pusėje tikėtinas aistringas bet trumpas romanas darbe. Deja jūsų meilės objektas greičiausiai bus įsipareigojęs. Būkite atsargūs, tokie santykiai ne tik neturi ateities, bet ir gali pakenkti jūsų karjerai ir reputacijai.

REKLAMA

BEŽDŽIONĖ

Gimimo metai: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

2019 metai atneš Beždžionėms ne vieną laimėjimą įvairiose gyvenimo srityse. Metų šeimininkė, Geltonoji Žemės Kiaulė, padės joms realizuoti savo artimiausius planus ir svajones. Kiaulė, mėgsta aktyvius, energingus ir tikslo siekiančius Beždžionės ženklo atstovus, todėl kantriai globos, net pakęsdama jų išdaigas.

Geriausias metų laikotarpis prasideda vasarą. Turėsite galimybę užmegzti pažintį su veikliu ir įtakingu žmogumi, kuris gali vienaip ar kitaip pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę. Dalis Beždžionių keis darbą. Metų pabaigoje tikėtinas kilimas karjeros laipteliu.

Kartais bus sunku, norėsite viską mesti, tačiau jūs negalite pasiduoti. Tiesiog būkite kantrūs, pamirškite visas praeities nesėkmes ir niekada nesidairykite atgalios. Jausite didelį palaikymą iš artimųjų ir draugų.

Kiaulės metai, į Beždžionės asmeninį gyvenimą įneš daugiau laimės ir meilės kupinų akimirkų. Labiau pasitikėsite savimi, jausitės geidžiami ir reikalingi. Apdovanokite savo antrąją pusę dėmesiu, rūpinkitės ja ir Jums bus atsakyta tuo pačiu.

Vieniši Beždžionės ženklo atstovai mėgausis laisve ir naujais romanais. Būsite žavūs, šmaikštūs ir nesunkiai apsuksite galvą ne vienam priešingos lyties asmeniui. Taigi, turėsite iš ko rinktis.

GAIDYS

Gimimo metai: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Neblogi Kiaulės metai laukia po Gaidžio ženklu gimusių žmonių. Sėkmė juos lydės, tačiau koją gali pakišti per didelis Gaidžio užsispyrimas ir noras aprėpti per daug. 2019-aisiais išloš tie ženklo atstovai, kurie sugebės į visus iškylančius sunkumus reaguoti ramiai ir užtikrintai. Jeigu tikslų sieksite su jums įprastu užsispyrimu, labai tikėtina, kad susidursite su dideliu pasipriešinimu. Tai tik kels konfliktus, bet nespręs problemų. Turite bet kokioje situacijoje išlikti ramūs, išmokti ieškoti kompromisų, tuomet jūsų reikalai sklandžiai judės į priekį.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA