REKLAMA

Rytų horoskopas 2019

REKLAMA

2019 metais Gaidžio ženklo atstovui netrūks dėmesio iš aplinkinių, užmegsite malonias ir naudingas pažintis. Vertėtų pagalvoti apie tobulėjimą savo srityje, kvalifikacijos kėlimą ar nuosavo verslo kūrimą.

Po Gaidžio ženklu gimę žmonės 2019 metų pradžioje jausis truputėlį vieniši ar neįvertinti. Santykiuose su partneriu jaus įtampą. Pavasario pradžioje situacija meilės srityje keisis į gerąją pusę. Atsiras daugiau tarpusavio supratimo, šiltų jausmų. Ypatingai romantiškai nusiteikę būsite balandžio mėnesį. Jeigu esate vieniši, šiuo laikotarpiu gali užsimegzti artimi santykiai su priešingos lyties asmeniu. Net dalis antrąją pusę turinčių Gaidžių, gali neišvengti aistros pinklių

ŠUO

Gimimo metai: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Tai Jūsų metai, žadantys teigiamus pokyčius daugelyje gyvenimo sričių. 2019 metais nebejausite įtampos ir streso, kuriuos jautėte pastaruoju metu. Esate darbštūs, tačiau dažnai priimate skubotus, neapgalvotus sprendimus. Geltonosios Žemės Kiaulės metais prieš kažką darant turėtumėte pagalvoti du kartus, pasverti visus už ir prieš ir tik tada priimti galutinį sprendimą. Tada metai prabėgs lengvai ir nerūpestingai.

REKLAMA

Kiaulės metai, tai geras laikas keisti gyvenamąją vietą, susirasti geresnį darbą ar siekti karjeros aukštumų. Jums daug kas pavyks be didelių pastangų. Sunkumų bus ir ne visi sumanymai pasiteisins, tačiau nusiminti neverta. Vėliau suprasite, kad iš to, kas atrodytų nepavyko, vis tiek turėjote vienokios ar kitokios naudos.

2019 metų pavasarį ir vasarą Šuns ženklo atstovų asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros. Vienišiai pasiners į meilės nuotykius. Romanai bus aistringi, tačiau trumpi. Tik antroje metų pusėje galite sutikti žmogų, su kuriuo skirtis nebenorėsite.

Daugelio Šunų santykiai su antrąja pusele 2019 metais pereis į kitą lygį. Pradėsite gyventi kartu, nuspręsite kurti šeimą ar susilaukti vaikelio, kuris gali atkeliauti į šį pasaulį jau antroje metų pusėje..

KIAULĖ

Gimimo metai: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Metų šeimininkė Kiaulė myli ir palaiko savus, tad Kiaulės metais gimusiems ji suteiks galimybių išreikšti save ir kurti savo gyvenimą tokį, kokiu norite jį matyti. 2019-ieji metai palankūs dirbantiems įvairiose srityse, be to, galėsite pasidžiaugti praėjusių metų darbo vaisiais. Problemų susikurs tik tie ženklo atstovai, kuriuos užvaldys tingulys arba agresija. Taip pat nevertėtų piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais, metų šeimininkė, Kiaulė, to netoleruos. Tikėtina, kad 2019 metais išplėsite draugų ar bendraminčių ratą. Metai tinkami užbaigti pradėtus darbus, plėtoti bendradarbiavimo ryšius ar kelti kvalifikaciją. Be to, nepamirškite, kad tai puikus laikas įgyvendinti savo troškimus, tad ne tik svajokite, bet ir darykite!

Šeimoje gyvenantys Kiaulės ženklo atstovai visus metus džiaugsis harmoningais santykiais. Visgi nereikėtų pamiršti kartais pakurstyti meilės ugnį romantiška vakariene ar neužmirštama kelione dviese. Na o vienišiams tikėtinos malonios pažintys toli nuo namų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA