REKLAMA

2019 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Dauguma astrologų tikina, kad 2019-ieji (Kiaulės ) metai kiekvienam iš mūsų turėtų būti šiek tiek laimingesni, nes galėsime negalvoti apie ateitį. Kiekviena išgyventa valanda ir diena paliks nepamirštamų įspūdžių. Todėl mes pradėsime vertinti šiandieną ir džiaugtis dabarties momentu.

Metų globėja Kiaulė padarys mūsų gyvenimą motyvuotą. Mes sugebėsime spręsti sudėtingiausias problemas, kurios anksčiau buvo ne mūsų jėgoms. Kiekvienam kils noras judėti į priekį ir siekti naujų savo aukštumų. Kai kuriems žmonėms teks pakeisti darbus, kad galėtų pasiekti geresnių rezultatų. Nemaža dalis pradės keliauti po pasaulį, apnlankydami vis naujus miestus ir šalis. Tai suteiks galimybę atskleisti naujas gyvenimo spalvas, susipažinti su įdomiais žmonėmis, užmegzti dalykinių kontaktų su naudingais verslo partneriais. Iš to galima daryti išvadą, kad labiausiai seksis žmonėms, kurie siekia tikslų, nebijo darbo, kuria savo verslą ar stengiasi daryti karjerą. Sėkmė lydės veiklius, iniciatyvius žmonės. Karjerą galės padaryti bet kurio Zodiako ženklo atstovai, tik reikės ją daryti.

Kita gyvenimo sfera, kur gali pasisekti kiekvienam – meilės santykiai. Kiaulės metais romantiškos nuotaikos apims net pačius droviausius asmenis. Jie be vargo sugebės susirasti sau partnerius, kai kurie net atšoks vestuves. Tik reikia prisiminti, kad Kiaulė nelabai rimtai žiūri į jausmus, todėl kontaktai bus lengvai užmezgami ir lygiai taip pat lengvai išardomi. Dauguma apsiribos trumpalaikiais ryšiais dėl greito malonumo. Išsiskyrimai vyks lengviau nei kitais metais, be didelių konfliktų ir įžeidinėjimų.

O susituokusios poros elgsis priešingai. Jos bus ištikimesnės ir nelinkusios leistis į trumpalaikius nuotykius. Sustiprės šeimos. Padidės gimstamumas.

Verta užsiminti ir apie finansinę sferą. Kaip tvirtina astrologai, metų globėja Kiaulė labai atsainiai žiūri į pinigus. Spėjama, kad ir žmonės uždirbs pinigų be didelių pastangų, todėl lengvai juos leis. Bus nesunku skolintis, imti kreditus, tik sunkiai seksis juos atiduoti. Patartina pataupyti pinigus iki rudens ir nepirkti brangių daiktų.

REKLAMA

Kiaulės metais žmonės nebus linkę klausyti gydytojų patarimų, kreipti dėmesio į pirmuosius negalavimų simptomus, todėl padidės rimtų ligų tikimybė. Užleistas ligas vis tiek teks gydyti, tačiau gydymas daugiau kainuos. Kiaulė nemėgsta kontroliuoti savo poelgių, dėl to žmonės patirs daugiau netikėtų traumų.

Kiaulė sugeba apgaudinėti, sukčiauti ir krėsti kiaulystes. Realiame gyvenime dalis žmonių stengsis tapti „gudresniais“ už kitus, bandys apgaule pasisavinti kitų pinigus ar turtą. Dėl to iširs ne viena draugystė.

Zodiako ženklasAVINAS

(03 21–04 20)

2019 m. Avinams atvers naujas galimybes: nors pirmuosius metų mėnesius jūs būsite kiek pasimetę ir bandysite susivokti savyje, balandį ar gegužę viskas susidėlios į savo vietas. Nebijokite permainų – viskas bus tik į gera, ir vėliau stebėsitės, kodėl anksčiau nesiėmėte naujos veiklos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA