REKLAMA

Meilės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Nors ne visi tai garsiai pripažintų, svarbiausia gyvenimo sritis žmogui yra meilė ir santykiai su kitais. Visi trokšta būti mylimi ir patys mylėti. Mat meilė – nuostabiausias dalykas, kursi gali ištikti gyvenime. Šis horoskopas atskleidžia, ko galima tikėtis 2019 metais kiekvienam Zodiako ženklui jausmų srityje.

Meilės horoskopasAVINAS

(03 21–04 20)

2019 metais Avinas bus tiesiog paskendęs savo darbuose ir tai neliks nepastebėta. Įsipareigojusių Avinų antros pusės gali imti skųstis dėmesio trūkumu, todėl pasirūpinkite, kad kartu leidžiamas laikas būtų tikrai kokybiškas. Net ir trumputės atostogos gali daryti tikrus stebuklus, todėl suplanuokite romantišką kelionę arba išvyką (tam labiausiai tinka antroji metų pusė).

Jei tektų labai daug dirbti, bent vieną dieną per savaitę skirkite savo mylimam žmogui, pagaminkite pusryčius ar vakarienę, kartu nueikite į teatrą, pažiūrėkite filmą ir pan.. Atminkite, kad maži dalykai asmeniniams santykiams turi labai didelę įtaką, tad neapsiribokite vien tik darbu.

REKLAMA

Jeigu vis dar nesate įsipareigoję, tikėtina, kad pamiršite apsižvalgyti aplink, todėl 2019 metais meilės srityje didelių permainų nebus. Tačiau priešingos lyties atstovai jumis tikrai domėsis, tad nepraleiskite savo progos!

Meilės horoskopasJAUTIS

(04 21–05 20)

2019 m. Jaučiai galės tikėtis ne vien tik asmeninio tobulėjimo, bet ir santykių su aplinkiniais pagerėjimo. Rasti kompromisą bus paprasta kaip niekada anksčiau, todėl santykiai su partneriu ir artimaisiais bus tikrai darnūs ir keliantys daug teigiamų emocijų. Smulkių barnių galbūt ir nepavyks išvengti, tačiau tuomet, jei norėsite papriekaištauti, pagalvokite, ar tai tikrai būtina.

Kiaulės metais tikrai sulauksite savo antrosios pusės palaikymo, todėl atlikti tam tikrus darbus galėsite daug paprasčiau. Visgi nepamirškite ir patys palepinti savo mylimo žmogaus – juk kartais reikia visai nedaug, kad tarp jūsų ir vėl įsipliekstų kibirkštis.

Vieniši Jaučiai turės nemažai galimybių užmegzti naujus santykius, tačiau 2019 metais tam nebus didelio noro. Žvaigždės pataria nepraleisti savo progos, tačiau taip pat nerekomenduojama į naujus santykius nerti stačia galva – tegul viskas vyksta palengva ir natūraliai.

Meilės horoskopasDVYNIAI

(05 21–06 21)

2019 m. Dvyniams prognozuojami dideli pokyčiai meilės srityje. Vienišiems Dvyniams gegužės ir birželio mėnesiais žadami svarbūs įvykiai – tikėtina, kad šiuo metu sutiksite savo antrąją pusę. Žvaigždės pataria kuo dažniau išeiti prasiblaškyti ir užsiimti mėgstama veikla, nes būtent tai padės susipažinti su savo bendraminčiais. Neskubėkite stačia galva nerti į naujus santykius – tegu viskas vyksta palengva ir natūraliai.

Įsipareigojusiems Dvyniams didelių pokyčių žvaigždės nežada, tačiau viskas gali priklausyti nuo jų pačių. Jei pajusite, kad santykiuose su partneriu įsivyravo rutina, raskite būdų, kaip būtų galima nustebinti savo antrąją pusę. Suplanuokite savaitgalio kelionę. Jeigu yra galimybė, apsilankykite savo pirmosios pažinties vietoje, pasirūpinkite romantiška vakariene ar smagia iškyla. Kuo daugiau laisvo laiko praleisite kartu, tuo tvirtesnis bus jūsų tarpusavio ryšys. Be to, 2019 m. bus palankūs kurti ateities planus, planuoti gyvenimą kartu, vestuves, šeimos pagausėjimą ir kt.

REKLAMA