REKLAMA

Meilės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Meilės horoskopasVĖŽYS

(06 22–07 22)

Nors meilės srityje Vėžiai jau kurį laiką nepastebėjo jokių pokyčių, tačiau 2019 metais jų tikrai bus. Įsipareigoję Vėžiai gali tikėtis šeimos pagausėjimo ar oficialaus santykių įregistravimo, o vieniši Vėžiai gali sutikti savo antrąją pusę.

Žvaigždės žada, kad tinkamiausias metas naujoms pažintims bus rugpjūčio-rugsėjo mėnesiai, tad šiuo laikotarpiu kuo dažniau lankykitės įvairiuose renginiuose, neatsisakykite susitikimų su bičiuliais ir t.t. Jei planuosite vestuves, tam taip pat labiausiai tinka rugpjūtis ir rugsėjis, nes šiuo laikotarpiu įregistruota santuoka bus labai tvirta.

Nors ateinantys metai žada tikrai nemažai išbandymų, tačiau tik nuo jūsų priklausys, kaip juos įveiksite. Patartina kuo mažiau dėmesio skirti nereikšmingoms smulkmenoms ir susitelkti tik į tai, kas svarbiausia. Kuo mažiau bus bereikšmių kivirčų, tuo laimingesnė bus jūsų antroji pusė, o tai tikrai turės įtakos jūsų tarpusavio santykiams.

REKLAMA

Meilės horoskopasLIŪTAS

(07 23–08 23)

2019 m. Liūtui bus palankūs užmegzti naujas pažintis. Vieniši Liūtai turės daugybę progų įsipareigoti, tačiau svarbiausia neskubėti. Leiskite įvykiams tekėti savo vaga ir pasikliaukite savo intuicija. Atminkite, kad pirmas įspūdis gali būti labai klaidingas, tad neskubėkite „nurašyti“ sutiktų žmonių. Naujas pažintis galėsite užmegzti labai netikėtomis aplinkybėmis, o savo antrą pusę 2019 m. sutiksite tada, kai to mažiausiai tikėsitės. Žinoma, tai nereiškia, kad turite sėdėti namuose ir laukti netikėtumų – meilė aplankys tik tuos ženklo atstovus, kurie jos tikėsis ir nevengs apsilankyti įvairiuose renginiuose bei pasibuvimuose draugų kompanijoje.

Įsipareigojusiems Liūtams žadami gana ramūs metai – nenumatoma nei krizių, nei pakylėjimų. Visgi viskas yra jūsų rankose – jei nuspręstumėte atnaujinti santuokos įžadus, 2019 m. tam labai tinkami. Jei planuosite romantišką kelionę, tam geriau rinkitės antrąją metų pusę.

Meilės horoskopasMERGELĖ

(08 24–09 23)

2019 m. Mergelės galės džiaugtis darniais santykiais su antrąja puse ir besąlygišku mylimo žmogaus palaikymu. Įsipareigojusioms Mergelėms vertėtų pagalvoti, kaip būtų galima dažniau nustebinti savo antrąją pusę – net ir trumpa išvyka dviese gali padėti užglaistyti ankstesnius nesutarimus ir dar labiau sutvirtinti tarpusavio ryšį.

2019 m. bus palankūs santykių perkėlimui į kitą lygmenį, apsigyvenimui kartu ar vestuvių planavimui, šeimos pagausėjimui. Taip pat verta pagalvoti apie santuokos įžadų atnaujinimą. Jei abejojate santykių ateitimi, 2019 m. bus palankūs juos nutraukti, tačiau jokiu būdu nedarykite skubotų sprendimų.

Vienišoms Mergelėms tikrai netrūks progų susipažinti su priešingos lyties atstovais, tad turėsite nemažai galimybių užmegzti naujus santykius. Nebijokite imtis iniciatyvos – jei susidomėsite žmogumi iš darbo aplinkos, raskite būdų, kaip galėtumėte parodyti dėmesį. Svarbiausia yra tai, kad veiktumėte ryžtingai, nes priešingu atveju galite praleisti savo progą.

Meilės horoskopasSVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

2019 m. meilės srityje didelių pokyčių nežada, tačiau viskas yra jūsų rankose. Jei neseniai nutraukėte santykius, neskubėkite užmegzti naujų, kuo daugiau laiko skirkite sau. Jei jaučiate, kad jau esate pasirengę užmegzti naują draugystę, apsidairykite aplink – kažkas jumis jau kurį laiką domisi, todėl suteikite progą su jumis artimiau susipažinti. Vienas kitas pasimatymas dar tikrai nieko nereiškia, todėl nebijokite į rodomą dėmesį atsakyti tuo pačiu, o vėliau viskas klostysis taip, kaip jūs norėsite.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA