REKLAMA

Meilės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Įsipareigojusioms Svarstyklėms metai bus gana ramūs, tačiau tikrai palankūs santuokos įregistravimui ar šeimos pagausėjimo planavimui. Jei dar nesate tam pasirengę, atvirai pasikalbėkite su savo antrąja puse, išsakykite savo mintis, norus, pasidalykite ateities vizijomis. Jei pasirodytų, kad jums – ne pakeliui, negaiškite savo laiko ir ryžkitės santykių nutraukimui. 2019 m. Svarstyklėms bus palankūs priimti ryžtingus sprendimus – tikėtina, kad nuspręsite teisingai.

Meilės horoskopasSKORPIONAS

(10 24–11 22)

2019 m. Skorpionai bus tiesiog apsėsti darbo, tad vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams didelių permainų tikėtis neverta. Vis dėlto, jeigu vieni jaučiatės blogai ir svajojate užmegzti naujus santykius, vertėtų dažniau išeiti iš biuro ir apsidairyti aplink, dažniau dalyvauti draugų susibūrimuose. Taip pat žvaigždės žada didesnę tarnybinių romanų tikimybę, tad vienišam Skorpionui tai gali būti puiki proga. Skorpionams 2019 metas tikrai netrūks žavesio, todėl pasinaudokite tuo ir nebijokite imtis iniciatyvos.

Įsipareigojusių Skorpionų antrosios pusės gali skųstis dėmesio trūkumu, ir tai visiškai suprantama. Jei norite išlaikyti darnius santykius šeimoje, stenkitės kuo rečiau dirbti viršvalandžius, dažniau dalykitės darbais su kolegomis. Savaitgaliais taip pat daugiau laiko skirkite artimiesiems – juk kartais darbo našumas sumažėja vien dėl poilsio trūkumo. Taigi, pasistenkite, kad taip nenutiktų, dažniau išvykite į gamtą, nueikite į teatrą ar kiną.

REKLAMA

Meilės horoskopasŠAULYS

(11 23–12 21)

2019 m. Šauliai gali tikėtis pokyčių meilės srityje. Vieniši Šauliai turės daugybę progų užmegzti naujas pažintis, kurios gali peraugti į gražią draugystę. Naujoms pažintims palankiausias laikotarpis nuo balandžio iki rugpjūčio – šiuo laikotarpiu patartina kuo daugiau laiko skirti mėgstamai veiklai, susitikimams su seniai matytais bičiuliais, bendravimui ir panašiai veiklai.

Įsipareigojusiems Šauliams taip pat žadami pokyčiai, tačiau viskas – tik į gera. Jei planuosite vestuves, tam palankiausia rinktis balandžio–rugpjūčio mėnesius. Šiuo laikotarpiu taip pat palanku planuoti šeimos pagausėjimą.

Nors metų pradžioje gali atrodyti, kad santykiuose įsivyravo slegianti monotonija, viskas tikrai lengvai išsprendžiama. Neatsisakykite progų laiką leisti tik dviese, taip pat galite suplanuoti savaitgalio išvyką ar kelionę į išsvajotą šalį. Dažniau pastebėkite malonias smulkmenas ir stenkitės kuo mažiau priekaištauti savo antrajai pusei – tai padės išlaikyti darnius santykius.

Meilės horoskopasOŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Meilės srityje 2019 m. Ožiaragiams nežadama didelių pokyčių. Tikėtina, kad vieniši Ožiaragiai 2019 metais dar neturės progos rimtai įsipareigoti, tačiau tai bus puikūs metai geriau pažinti save ir juos supančius asmenis. Dažniau išeikite pasilinksminti, daugiau laiko skirkite savo draugams ir artimiesiems ir 2019 metais tikrai nesijausite vieniši.

Įsipareigojusiems Ožiaragiams vertėtų daugiau dėmesio skirti santykiams puoselėti. Dažniau pasakykite savo antrajai pusei komplimentą, dažniau paklauskite, kaip jam (jai) sekasi, ar tiesiog dažniau nusišypsokite.

Metų pradžioje žvaigždės žada santykių tvirtumo išbandymų, tačiau visa tai bus tik į naudą. Atminkite, kad ne darbas yra svarbiausia, o tai, kad jaustumėtės laimingi ir galėtumėte palaikyti darnius santykius šeimoje. Praėjusiais metais jūsų antrajai pusei labai trūko jūsų dėmesio, todėl dabar turėsite puikią progą visa tai ištaisyti. Kaip tai padarysite – tik jūsų vaizduotės reikalas, tačiau pasistenkite būti originalūs.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA