REKLAMA

Meilės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Meilės horoskopasVANDENIS

(01 21–02 19)

2019 m. Vandeniai susipažins su įdomiais žmonėmis, užmegs ilgalaikes pažintis. Neįsipareigojusiems Vandeniams žvaigždės žada netikėtų pokyčių – labai didelė tikimybė, kad 2019 metais pavyks sutikti savo antrąją pusę. Draugai ir kolegos tiesiog degs noru supažindinti jus su savo bičiuliais – net ir tada, jei būsite nusiteikę gana skeptiškai, neatsisakykite, nes tai gali būti puiki proga sutikti sau skirtą žmogų.

Įsipareigojusiems Vandeniams didelių pokyčių nenumatoma. Jei planuojate vestuves, rekomenduojama šiek tiek palaukti, tačiau tuomet, jei ryšitės įteisinti savo partnerystę, tam bus palankiausias spalio mėnuo. Liepos–rugsėjo mėnesiais jūsų santykiai gali būti kiek įtempti, tačiau tai, kaip viskas klostysis toliau, priklausys tik nuo jūsų pačių. Pasistenkite savo antrajai pusei parodyti daugiau nuoširdaus dėmesio, priminkite apie savo jausmus. 2019-ieji bus palankūs santuokos įžadams atnaujinti, tad galite pasinaudoti šia proga.

Meilės horoskopasŽUVYS

REKLAMA

(02 20–03 20)

Neįsipareigojusioms Žuvims 2019 m. žada daug malonių staigmenų. Jūs nestokosite žavesio ir aplinkiniai tai tikrai pastebės. Metai bus palankūs užmegzti naujas pažintis, tačiau iš jų nebūtinai išsirutulios kas nors rimto. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu – jis bus palankus bendravimui su priešingos lyties atstovais ir tai jums padės dar geriau pažinti save.

Įsipareigojusios Žuvys savo antrąją pusę įsimylės iš naujo ir visai nesvarbu, kiek metų jūs esate kartu. Tikėtina, kad kils idėjų nustebinti savo mylimą asmenį, suplanuoti romantišką kelionę ar išvyką. 2019 m. turėsite daugiau laiko, kurį galėsite praleisti su savo mylimuoju, todėl pagalvokite, ką smagaus galėtumėte kartu nuveikti.

Jei planuojate vestuves, spalis ir lapkritis tam bus palankiausi mėnesiai. Taip pat šis laikotarpis puikiai tiks santuokos įžadams atnaujinti ar šeimos pagausėjimui planuoti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA