REKLAMA

Top6: Zodiako ženklai, kurie negali pakęsti vienas kito

REKLAMA

Žvaigždės padeda surasti idealų partnerį ir apsaugo nuo to, kuris visiškai netinka. Astrologai nurodo šešias poras, kurių santykiai iš anksto pasmerkti žlugti. Šių Zodiako ženklų charakteriai nesutampa. Blogiausia yra tai, kad žmonės iš pradžių būna apakinti aistros ir savo klaidingą pasirinkimą neretai suvokia per vėlai. Neapsigaukite!

AVINAS ir MERGELĖ

Avinas ir Mergelė – du visiškai skirtingi žmonės. Sugyventi ši pora nesugebės. Jie be perstojo konfliktuos ir išsiskirs kaip nesutaikomi priešai. Net stipriausia meilė negalės išgelbėti šių santykių.

LIŪTAS ir SKORPIONAS

Liūtas ir Skorpionas – stiprios asmenybės, kurios niekada nenusileis viena kitai. Šiuose santykiuose paprastai vyksta nuolatinė kova už lyderystę. Šioje kovoje nebus nugalėtojo. Svarbiausia, kad nei Liūtas, nei Skorpionas niekada nepripažįsta savo klaidų.

REKLAMA

DVYNIAI ir OŽIARAGIS

Didžiausia šios poros problema yra ta, kad Ožiaragis yra gana ramus ir šeimyniškas tipas, o Dvyniai, atvirkščiai, mėgsta triukšmingus vakarėlius, nuotykius. Jie nesupranta vienas kito, todėl abiems tokiuose santykiuose bus labai nuobodu.

ŽUVYS ir VANDENIS

Šie partneriai nuolat reikš įvairiausias pretenzijas vienas kitam. Nesibaigiantys skandalai, įžeidinėjimai, nuoskaudos neleis porai sukurti ilgalaikių santykių.

VĖŽYS ir SVARSTYKLĖS

Tai – visiškai nesuderinami žmonės. Jie nesugebės suprasti vienas kito. Vėžys gyvens nuolatiniame strese, o Svarstyklės kels pavydo scenas. Šie Zodiako ženklai suteiks vienas kitam tik kančias.

JAUTIS ir ŠAULYS

Šie du užsispyrę ženklai visą laiką stengsis spausti ir menkinti savo partnerį. Tokia sąjunga iš anksto pasmerkta žlugti. Beje, santykių aiškinimasis užsitęs ilgai ir bus varginantis, nes nė vienas nenorės atsitraukti.

Reikia pridurti, kad dviem vienodiems Zodiako ženklams paprastai sekasi ne per geriausiai. Tokiuose santykiuose būna ankšta ir nejauku.

Apie geriausiai sutariančius Zodiako ženklus skaitykite čia >>>>>

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA