REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 14–20 d.)

REKLAMA

Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų teks mokytis atidumo, kruopštumo ir kantrybės. Kitaip dėl pasipylusių smulkių nemalonumų ir nesėkmių galima bus pamanyti, kad prasidėjo juodasis periodas. Iš tikrųjų bus kalta tik pačių dėmesingumo stoka.

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje galite susidurti su nesklandumais profesinėje veikloje. Tačiau nenusiminkite, kai kuriose situacijose Jus lydės sėkmė. Nepalikite savieigai nei vieno svarbaus projekto ar darbo, viską stebėkite ir kontroliuokite patys. Antroje savaitės pusėje būsite itin geranoriški ir dosnūs. Meilės liepsna gali užsidegti iš naujo ir net skaisčiau.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Jūsų naujos idėjos greičiausiai šią savaitę aplinkinių bus sutiktos palankiai. Pirmoje savaitės pusėje partneris ar kitas asmuo gali sukelti prieštaringus jausmus. Gali būti nelengva suderinti skirtingus interesus ir skonius. Visgi tikėtina, kad pavyks pasiekti tai ko norite. Antroje savaitės pusėje gali tekti bendrauti su nelabai patikimais žmonėmis. Kalbėdami saugokite savas ir svetimas paslaptis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Tapsite aktyvesni, energingesni ir reiklesni aplinkiniams, ir tai išeis į naudą jums patiems. Antroje savaitės pusėje itin palankus metas kūrybinei ir protinei veiklai. Tikėtina, kad pamatysite naujas galimybes, apie kurių buvimą seniau net nepagalvojote. Savaitgalį neatsisakykite susitikimo su draugais. Greičiausiai puikiai praleisite laiką.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šiuo metu galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų, juos tikrai verta apsvarstyti. Sėkmė darbe didžiąja dalimi priklausys nuo Jūsų diplomatijos ir asmeninio žavesio. Nepatartina leisti laisvalaikio itin šurmulingose vietose, ten kur daug triukšmo, žmonių ir chaoso. Ramybėje praleistas savaitgalis pakraus naujų jėgų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jeigu stabdysite save ir neryžtingai trypčiosite vietoje, greičiausiai liksite prie suskilusios geldos. Būkite sąžiningi patys su savimi ir klausykite savo širdies, tai gali padėti pasirinkti teisingai. Savaitė palanki tiems ženklo atstovams, kurie rodys daugiau iniciatyvos, bei sieks tobulėti ir augti. Savaitgalį Jūsų asmenybės žavesys gali padėti pelnyti kažkieno simpatijas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali būti, kad ant kažko išliesite susikaupusį pyktį. Ne visada gerai sakyti tiesą į akis. Kartais vertėtų susilaikyti ir elgtis taktiškai kitų žmonių atžvilgiu. Antroji savaitės pusė – palankus metas verslo susitikimams ir bendradarbiavimo susitarimams. Savaitgalį tikėtinos linksmybės gerų draugų kompanijoje.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pirmoje savaitės pusėje gali varginti energijos trūkumas ir tingulys. Kūrybinių profesijų atstovams tikėtina įkvėpimo stoka. Galbūt esate pervargę? Antroje savaitės pusėje norėsite garsiai išsakyti viską, kas guli ant širdies. Pasistenkite greičiau išspręsti visus nesutarimus ir negadinkite sau savaitės. Savaitgalį būsite linkę rūpintis savo išvaizda, garderobo papildymu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22

Pirmoje savaitės pusėje lengvai pasiduosite pirmam įspūdžiui, kuris greičiausiai bus klaidingas, todėl ateityje galite nusivilti savo pasirinkimu. Jeigu tektų spręsti ginčą, neskubėkite daryti išvadų, pirmiausia išklausykite abi puses. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis kūryba, su informacijos paieška ar bendravimu susiję darbai. Savaitgalį atidžiau įsiklausykite į sutuoktinio žodžius – išgirsite naudingą patarimą.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA