REKLAMA

Kaip išmokti naudotis savo intuicija

REKLAMA

Šeštasis jausmas – geriausias pagalbininkas ir patarėjas visais gyvenimo klausimais. Jis gali pateikti teisingus atsakymus.

Išsiugdyti intuiciją įmanoma. Tam padės paprasti ir įdomūs pratimai. Kartokite juos periodiškai.

1 pratimas

Spalvoti piešiniai

Ant atskirų popieriaus lapų spalvotais pieštukais nupieškite skirtingų spalvų geometrines figūras , raides ir skaičius. Atsisėskite patogiai ir atidžiai apžiūrėkite kiekvieną piešinį. Užmerkite akis ir pasistenkite apžiūrėti piešinius „vidiniu regėjimu“, pabandykite pajusti figūrų formą, atskirti spalvą.

REKLAMA

Po to išjunkite šviesą. Paimkite iš apverstų lapų krūvos vieną lakštą ir pabandykite nustatyti, kas jame nupiešta ar bent atspėti piešinio spalvą.

2 pratimas

Kortų kaladė

Žaidimas su kortomis taip pat gali būti naudingas šeštajam jausmui ugdyti. Traukite iš kaladės po vieną kortą ir stenkitės atspėti, kokia bus kita. Jei treniruositės kasdien, rezultatas jus nustebins.

3 pratimas

Įsiklausymas į savo kūną

Nežinote, kur šiandien papietauti ar kokį maršrutą pasirinkti, kad greičiausiai patektumėte į reikiamą vietą? Nepriimkite jokio sprendimo iki paskutinio momento. Išeikite į gatvę ir įsiklausykite į savo kūną. Kur labiausiai traukia, ten ir eikite.

4 pratimas

Kinas be garso

Pasileiskite kokį nors nežinomą filmą ir visiškai išjunkite garsą. Stenkitės suprasti, kas vyksta ekrane. Kai peržiūrėsite filmą, jums pavyks papasakoti jo siužetą ir tiksliai perteikti visų dialogų esmę. 

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA