REKLAMA

Vasario mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2019 metų vasaris, kaip pranašauja astrologai, veikliems žmonėms bus puikių galimybių ir perspektyvų metas. Jie galės pasiekti aukštumų versle, sudaryti naudingų sutarčių, pradėti naujus projektus.

Svarbiausia antrą metų mėnesį – nerizikuoti, kitaip bus galima daug ką prarasti – pinigus, artimus žmones, draugystę, meilė, sveikatą. Geriau pasikliauti likimu, nusiteikti, kad viskas bus gerai. Džiaugsmas ir optimizmas pritrauks malonių įvykių ir įdomių pažinčių.

Vasaris bus palankus naujų santykių pradžiai, kuo reikėtų pasinaudoti tiems, kurie iki šiol dar nesusirado savo antrosios pusės. Gera nuotaika bus energijos ir įkvėpino šaltinis naujiems siekiams.

Vis dėlto per daug atsiduoti pramogoms ir linksmybėms šį mėnesį nepatartina. Apleisti darbai gali sukelti finansinių bėdų, iš kurių paskui bus sunku išsikapstyti. Stenkitės sukoncentruoti savo energiją į tai, kas svarbiausia.

Priimdami sprendimus pirmiausia vadovaukitės protu, o ne emocijomis, kad neprarastumėte savo gyvenimo kontrolės.

REKLAMA

Avinas

AVINAS

(03 21–04 20)

2019 metų vasario mėnesį Avinui reikės susikoncentruoti į šeimynines problemas, nes nuo atmosferos namuose priklausys visos kitos jo gyvenimo sferos. Sureguliavęs santykius su artimaisiais, jis galės imtis savo senų planų įgyvendinimo. Savo kelyje Avinas susidurs su kliūtimis, bet sugebės jas įveikti.

Antroji vasario pusė bus paženklinta meile ir romantika. Vieniši šio ženklo atstovai turės šansą susipažinti su nuostabia priešingos lyties būtybe, užsimezgęs romanas galės peraugti į rimtus santykius. O susituokusiam Avinui partneris pateiks tokį siurprizą, apie kokį jis net nesvajojo.

Vasario mėnesį Avinui patartina saugoti gerklę, nes bus didelė tikimybė peršalti ir susirgti angina. Liaudies priemonės nepadės pačiam išsigydyti, teks kreiptis į šeimos gydytoją. O savarankiškas gydymasis vaistais gali sukelti virškinimo problemų, todėl geriau nerizikuoti.

Jautis

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui 2019 metų vasario mėnesį teks demonstruoti tvirtą charakterį, kitaip jis nieko nepasieks. Jeigu jis dirba kaip pavaldinys, tai turės parodyti iniciatyvą ir lojalumą. Veikiausiai vadovybė įvertins Jaučio profesionalumą ar net pasiūlys jam vadovauti nedideliam padaliniui.

Jeigu Jautis pats užima vadovaujantį postą, tai turi būti pasirengęs deryboms, nes teks pasirašyti rimtą perspektyvią sutartį. Svarbiausia būti atkakliam ir žengti bent žingsniu toliau į priekį už konkurentus.

Meilės fronte taip pat be kovos nieko nepasieks. Tam, kuris jau turi savo porą, teks iš naujo įrodinėti, kad myli. O vienišam Jaučiui gali tekti net panaudoti jėgą ir veržlumą, kad užkariautų mylimo žmogaus širdį.

Tokie emociniai krūviai gali neigiamai atsiliepti Jaučio nervų sistemai ir pakelti kraujospūdį. Jeigu kraujagyslių sistema ir širdis yra jo silpna vieta, geriau kreiptis į specialistą.

Dvyniai

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Antrą 2019 metų mėnesį Dvyniai praleis džiugiai ir galės daugiau ilsėtis. Šio ženklo vyrai, turintys šeimą, pasijus dėmesio centre, tai glostys jų savimeilę, todėl jie gali ryžtis intrigai nuošalyje. Deja, toks žingsnis neigiamai atsilieps jų fizinei ir emocinei sveikatai.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA