REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 21–27d.)

REKLAMA

Ši savaitė bus labai energinga ir produktyvi visiems, kas netingės ir ryžtingai imsis savo planų įgyvendinimo. Beje, veikliems žmonėms seksis ir meilėje, o miegančiosios gražuolėms teks palaukti iki pavasario, kol kas nors užsimanys jas budinti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovams pirmoji savaitės pusė bus įtempta. Gali kilti nesklandumų darbe, reikalai strigs, atrodytų dėl visai menkų priežasčių. Atidžiai žiūrėkite ką rašote ir po kuo pasirašote. Antroje savaitės pusėje būsite itin romantiški ir išradingi, savo partnerį nustebinsite netikėtais aistros proveržiais. Savaitgalį daugiau laiko skirkite šeimai ar asmeniniams reikalams.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Sėkminga ir produktyvi savaitė, tačiau savaitės pradžioje būkite atidesni piniginiuose reikaluose, nes galite traukti nesąžiningus žmones. Nuo itin aktyvaus gyvenimo tempo galite pervargti, todėl nepamirškite, pasitaikius bent mažiausiai galimybei, ilsėtis. Antroje savaitės pusėje turėtų išsispręsti senas ginčas, kurio baigties jau nebesitikėjote. Savaitgalį energijos pasisemsite tik pabuvę vienumoje, ramybėje ar gamtos prieglobstyje.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę tikėtinos trumpos išvykos ir ne vienas svarbus susitikimas. Nesunkiai realizuosite sudėtingiausias ir ambicingiausias užduotis ar sumanymus. Tiesa bus problemų, kurias reikės spręsti neatidėliojant, bet jums tai didelių sunkumų nesukels. Būkite švelnus ir dėmesingas mylimam žmogui. Savaitgalį greičiausiai praleisite linksmai ir triukšmingai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Dinamiška savaitė, ilsėtis greičiausiai neteks. Antradienį daugiau bendraukite, nes šios dienos kontaktai gali būti labai naudingi. Jeigu turite naujų idėjų, tinkamas laikas jas realizuoti savaitės viduryje. Antroje savaitės pusėje turėsite galimybę įsigyti jau seniai trokštamą daiktą. Tai greičiausiai nebus smulkmena, o kai kas didesnio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savaitės pradžioje tarsi įgausite naujų jėgų, tačiau ne viskas, ką darysite, pavyks iš pirmo karto, dalį darbų gali tekti kartoti iš naujo, bet juk tai ne pasaulio pabaiga? Antroji savaitės pusė aktyvi, gali būti, kad teks išvykti į kelionę ar komandiruotę. Taip pat tikėtini labai įdomūs įvykiai asmeniniame gyvenime, ypač vienišiems Liūtams.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę vertėtų išanalizuoti praeities klaidas ir padaryti atitinkamas išvadas ateičiai. Pirmoje savaitės pusėje tinkamas laikas naudingų pažinčių mezgimui ir jau turimų dalykinių ryšių stiprinimui. Tikėtina, kad antroje savaitės pusėje iš artimų žmonių sulauksite pagalbos ar gero patarimo. Savaitės pabaigoje į Jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmogus su kuriuo jau išsiskyrėte.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę būkite kantresni tvarkydami darbo reikalus. Galite sulaukti gerų naujienų, bet tikėtina, kad jos bus truputį perdėtos. Antroji savaitės pusė kiek ramesnė darbe, tačiau “karšta” asmeniniuose santykiuose, vienišiems ženklo atstovams žadanti intriguojančias pažintis ar susitikimus. Savaitgalį svarbu būti taktiškiems, saugoti savas ir svetimas paslaptis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA