REKLAMA

Savaitės horoskopas (sausio 21–27d.)

REKLAMA

Šią savaitę palanku užsiimti veikla susijusia su kūryba. Taip pat tikėtinas geras įvertinimas moksle, veikloje susijusioje su teise arba perspektyvus pasiūlymas iš įtakingo asmens. Jeigu jau turite gyvenimo palydovą (palydovę), antroje savaitės pusėje gali apimti noras daryti jam spaudimą kažkokiu jums svarbiu klausimu. Svarbiausia nepersistenkite ir elkitės garbingai.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę jūsų norai bus lengviau pasiekiami nei paprastai, tačiau, jeigu jūsų darbas susijęs su išsamia analize, skaičiavimais ir tikslumu, tokiu atveju galimos apmaudžios klaidos. Antroje savaitės pusėje labiau atsipalaiduosite, jausite dvasinį komfortą. Nepersistenkite lepindami save ir artimuosius pirkiniais, dovanomis ar gardumynais.

OŽIARAGIS

REKLAMA

(12 22–01 20)

Nuo savaitės pradžios seksis vadovauti, organizuoti, derėtis ar tiesiog bendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Tiesa prireiks atidumo ir susikaupimo ieškant naujų sprendimo būdų. Jūsų ryšiai su aplinkiniais gana stiprūs ir tai gali atnešti papildomos naudos. Savaitgalį greičiausiai susipainiosite savo jausmuose. Svarbiausia nedarykite skubotų sprendimų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Savaitės pradžioje tikėtini reikšmingi susitikimai ar svarbios naujienos iš toli. Būsite kupini pozityvumo ir gerų idėjų. Jausite padidėjusį dėmesį iš aplinkinių ir tai džiugins. Antroje savaitės pusėje nevertėtų aiškintis santykių su mylimaisiais, galite būti nemaloniai nustebinti. Savaitgalį venkite negatyvių minčių ir viskuo nepatenkintų žmonių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę geriau daugiau klausytis ir mažiau kalbėti, tegul kalba kiti. Nieko niekam nežadėkite, pasitikite sau teisę kiekvieną pasiūlymą gerai apgalvoti. Atsisakysite nereikalingų ryšių ir nepasiteisinusių metodų, ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti. Savaitgalį vieniši ženklo atstovai gali susižavėti priešingos lyties asmeniu. Tikėtina, kad simpatijos bus abipusės.

Horoskopia.patarimupasaulis.lt

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA