REKLAMA

Miestas, kuriame jums būtų geriausia gyventi pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Tikriausiai nustebsite sužinoję, kad ir miestai turi savo Zodiako ženklus. Astrologai nustatė, koks miestas kuriam Zodiako ženklo atstovui geriausiai tiktų. Niekas nesiūlo jums viską mesti ir kažkur emigruoti, bet nuvažiuoti vieną kartą gyvenime ir paviešėti, kad tuo įsitikintumėte, tikrai verta.

NiujorkasAVINAS (kovo 21 – balandžio 19 d.): Niujorkas

Dėl savo sugebėjimo atkakliai ir tikslingai siekti karjeros Avinas klestėtų Niujorke. Pinigai plauktų į jo kišenę iš nedidelių šaltinių. Jo sveikata būtų tvirta ir stabili šiame regione, nepaisant vaiskaus dangaus trūkumo.

Bendravimas – svarbus elementas ir jo santykiuose su partneriais, ir meilės ryšiuose. Energinga, veiklą skatinanti Niujorko atmosfera geriausiai tinka energingam Avinui.

SidnėjusJAUTIS (balandžio 20 – gegužės 20 d.): Sidnėjus

REKLAMA

Jautis Sidnėjuje atsidurtų dėmesio centre ir galėtų geriausiai vystytis profesine prasme. Pagerėtų jo finansiniai reikalai, tuo pačiu ir stabilumas bei materialinė gerovė. Jautis mėgsta būti gamtoje. Gyvenimas Australijoje pripildytų jį gyvybinės energijos. Santykiai su žmonėmis klostytųsi puikiai. Jis sutiktų tinkamą partnerį, tik jų amžiaus skirtumas turėtų būti nemažas.

San FranciskasDVYNIAI (gegužės 21 – birželio 20 d.): San Franciskas

Dvyniai pasižymi nepaprastu sugebėjimu bendrauti su žmonėmis. Juos traukia Silicio slėnis – aukštųjų technologijų pramonės ir išradimų centras.

Jeigu esate kompiuterinis genijus arba socialinių tinklų žvaigždė, jūsų karjera gali pasiekti svaiginamų aukštumų būtent San Franciske. Jeigu ieškote meilės, jūsų seksualinis patrauklumas šiame mieste sustiprės dešimteriopai. Net stabtelėję gatvės viduryje galite susidurti su savo gyvenimo meile.

VenecijaVĖŽYS (birželio 21 – liepos 22 d.): Venecija

Vėžys – vandens ženklas, o Venecija, kuri dar vadinama Vandens miestu – ideali vieta jam gyventi. Vėžys pasijus kaip namie, kai pateks į Veneciją. Žmonės, su kuriais jis kontaktuos šiame romantiškame mieste, apsuks jam galvą. Mėnulio ir Marso energijos , nukreiptos į šį miestą, duos papildomų impulsų Vėžiui siekti užsibrėžtų tikslų. Jeigu persikelti į Veneciją neįmanoma, tai trumpos atostogos čia pripildys Vėžio „baterijas“ naujos energijos, atskleis jo kūrybinį potencialą ir įkvėps dideliems žygiams.

ParyžiusLIŪTAS (liepos 23 –rugpjūčio 22 d.): Paryžius

Mėlyno kraujo Liūtui Paryžiuje bus reiškiama karališka pagarba. To jis trokšta labiausiai. Saulė valdo ir Paryžių, ir Liūtą, todėl gyvenimas šiame mieste atvers jam geriausias perspektyvas. Bet kuris pašaukimas ar naujas darbas Liūtui bus sėkmingi dėl stipraus Saulės energijos poveikio šioje pasaulio dalyje. Santykiai su priešingos lyties atstovais gali pasukti netikėta kryptimi, nes Liūtą traukią neįprastos asmenybės.

TokijasMERGELĖ (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.): Tokijas

Mergelė garsėja kaip perfekcionistė, tai verčia ją nuolat tobulėti ir vystytis. Jos subtilus stiliaus pojūtis idealiai derėtų prie neįprasto Tokijo gyvenimo. Japonų kultūra remiasi tradicijomis ir etiketu. Ji siejasi su Mergelės charakteriu. Čia ji gali pasiekti visko, ko trokšta. Bet kurie jos sugebėjimai ir talentai bus tinkamai įvertinti. Stiprios Marso ir Jupiterio energijos derinys garantuos Mergelei sėkmę ir naujus naudingus ryšius, kurie ją visokeriopai palaikys.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA